Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2021, 16:26

Immortals: Fenyx Rising otrzymało wersję demo na PC i konsole

Firma Ubisoft udostępniła demo Immortals: Fenyx Rising na kolejnych platformach. Grę możemy przetestować na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintedo Switch.

Zgodnie z niedawnymi przeciekami, firma Ubisoft udostępniła wersję demo Immortals: Fenyx Rising na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksach One i Series X/S oraz Nintendo Switchu. Wersja próbna nowego sandboksa francuskiego wydawcy waży około 3-5 GB i jest dostępna w kinowej polskiej wersji językowej na platformie Ubisoft Connect (do pobrania z poziomu klienta aplikacji) oraz w oficjalnych sklepach Microsoftu, Nintendo i PlayStation. Demo pozwala zakosztować wszystkich atrakcji gry w trakcie poszukiwania sekretu cyklopów. Można więc pozwiedzać okolicę, zmierzyć się z mitologicznymi przeciwnikami oraz porozwiązywać różne zagadki.

Premiera wersji demonstracyjnej to miłe zaskoczenie, zwłaszcza że mówimy o grze z otwartym światem. Zbiegła się też ona z debiutem A New God, czyli pierwszego dużego rozszerzenia do Immortals: Fenyx Rising. Na razie nie mamy wielu opinii na jego temat, ale wiemy, że dodatek wprowadza trudniejsze wyzwania i kontynuuje historię z podstawki. Ta wypadła całkiem nieźle w przedpremierowych recenzjach, choć nie zachwyciła wszystkich. Tym bardziej wypada docenić, że osoby zainteresowane grą, ale wstrzymujące się z zakupem mogą jednak zapoznać się z demem poza Google Stadią.

Na marginesie – na karcie gry w sklepie Ubisoft Connect możecie zobaczyć, że nabycie pełnej wersji Immortals: Fenyx Rising to rzekomo wydatek 40 złotych. Niestety, najwyraźniej to błąd na stronie, bo po kliknięciu w baner promocji pojawia się już domyślna cena 167 zł.