Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2021, 17:00

Immortals Fenyx Rising może doczekać się dema na konsolach i PC

W bazie danych PlayStation Network odkryto informacje sugerujące, że wkrótce na różnych platformach swoją premierę będzie miała wersja demonstracyjna gry Immortals: Fenyx Rising od firmy Ubisoft. Niestety jak na razie nie wiemy, ile będzie ona ważyła ani co się w niej znajdzie.

22 października ubiegłego roku użytkownicy Google Stadii otrzymali dostęp do wersji demonstracyjnej Immortals: Fenyx Rising, czyli przygodowej gry akcji TPP od firmy Ubisoft. Przez długi czas tylko oni mogli ją bezpłatnie przetestować. Niewykluczone jednak, że wkrótce sytuacja ta ulegnie zmianie. Na twitterowym koncie PlayStation Game Size, które regularnie podaje informacje prosto z bazy danych PlayStation Network, pojawił się komunikat sugerujący, że demo Immortals: Fenyx Rising niedługo pojawi się także na innych platformach.

Niestety, szczegóły na temat potencjalnie nadchodzącej wersji demonstracyjnej Immortals: Fenyx Rising nie są jak na razie znane. Nie wiemy, ile będzie ona ważyła, co się w niej znajdzie ani czy będzie to demo dostępne na stałe, czy też, jak w przypadku Stadii (na której okres testowy zakończy się 31 stycznia), czasowy. Jeśli jednak przeciek okaże się prawdą, wszystko powinno stać się jasne już wkrótce.

Immortals: Fenyx Rising jest dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One, Xboksie Series X/S, Nintendo Switch oraz wspomnianej Google Stadii. Tytuł posiada polską wersję językową (obejmującą jedynie napisy).

  1. Oficjalna strona gry Immortals: Fenyx Rising
  2. Immortals: Fenyx Rising to nie jest Assassin's Creed dla dzieci!
  1. Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry