Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2021, 17:36

autor: Karol Laska

Hitman 3 i mapa drogowa na luty; nowe misje, kontrakty oraz stroje

Firma IO Interactive opublikowała na YouTube materiał wideo, w którym informuje o swoich planach na następne tygodnie w kontekście implementacji nowej zawartości do Hitmana 3.

W SKRÓCIE:
  1. wiemy, co deweloperzy z IO Interactive zamierzają dodać do Hitmana 3 na przestrzeni lutego;
  2. z nowych treści warte uwagi są przede wszystkim wyzwania, kontrakty i zestawy uzbrojenia.

Firma IO Interactive obiecała, że będzie regularnie raczyć graczy Hitmana 3 nową zawartością i jak na razie dotrzymuje obietnicy. Duńscy deweloperzy opublikowali krótki filmik na YouTube, w którym prezentują mapę drogową na miesiąc luty. Czego więc możemy od nich oczekiwać w najbliższych tygodniach? Spieszymy z odpowiedzią.

Mapa drogowa Hitmana 3 na luty. Źródło: IO Interactive - Hitman 3 i mapa drogowa na luty; nowe misje, kontrakty oraz stroje - wiadomość - 2021-02-04
Mapa drogowa Hitmana 3 na luty. Źródło: IO Interactive

Po pierwsze, czekają nas dwie nowe misje typu „Eskalacja”. Jedna z nich, The Baskerville Barney, będzie polegać na eliminacji całej rodziny Carlisle w taki sposób, aby każdy ze zgonów wyglądał jak zwykły wypadek. Z kolei inne zadanie tego rodzaju, The Sinbad Stringent, to wyzwanie polegające na ustrzeleniu porozstawianych po poziomie pudełek. Atrakcje trafią do gry kolejno 4 i 18 lutego.

Po drugie, w Hitmanie 3 pojawią się dodatkowo kontrakty autorstwa twórców zewnętrznych. Ten wykonany przez MinnMax będzie miał miejsce w Dubaju, a jego głównym motywem będzie zabawa bananami. Gracze będą mogli również wdać się w spektakularną rozwałkę w posiadłości Dartmoor dzięki pracy KindaFunny. Do gry wejdą 11 i 23 lutego.

Po trzecie, w drugiej połowie miesiąca otrzymamy zestaw strojów i uzbrojenia deluxe. Mowa tu o pakiecie The Gauchito Antiquity, w którego skład wchodzą ubrania guru, strzykawki oraz toksyczne granaty, a także o The Proloff Parable złożonym z outfitu żołnierskiego o nazwie The White Shadow wraz z karabinem snajperskim i kataną. Zobaczymy je w Hitmanie 3 23 lutego.

Po czwarte, od 26 lutego do 8 marca będzie trwało specjalne wydarzenie The Deceivers, podczas którego będziemy mieli za zadanie wyeliminować dwa cele – Richarda J. Mageego oraz Anthony’ego L. Troutta. Całkiem sporo treści jak na jeden miesiąc, pozostaje czekać na więcej ogłoszeń.