Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 marca 2021, 10:36

Ratchet and Clank za darmo w ramach akcji Play At Home

Koncern Sony Interactive Entertainment zaoferował graczom prezent w ramach inicjatywy Play At Home, która ma zachęcić ich do pozostania w domach w czasie pandemii. Chodzi o grę Ratchet & Clank, którą można dodać za darmo do swojej kolekcji do 1 kwietnia tego roku.

W SKRÓCIE:

  1. firma Sony Interactive Entertainment oferuje za darmo grę Ratchet & Clank;
  2. tytuł można dodać do swojej biblioteki do 1 kwietnia.

Jeśli posiadacie konsolę PlayStation 4 lub PlayStation 5 i nie macie w swojej kolekcji platformówki Ratchet & Clank od studia Insomniac Games, to zapewne ucieszy Was fakt, że firma Sony Interactive Entertainment postanowiła oddać ten tytuł za darmo wszystkim zainteresowanym graczom. Wystarczy wybrać się pod ten adres, zalogować na swoje konto i kliknąć przycisk „Dodaj do biblioteki”.

Prezent ma związek z inicjatywą Play At Home (pisaliśmy o niej trochę ponad tydzień temu), w ramach której wspomniany koncern planuje w nadchodzących miesiącach oferować graczom różnorakie atrakcje, by zachęcić ich do pozostania w domach w czasie trwającej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Grę Ratchet & Clank będzie można dodać do swojej biblioteki do dnia 1 kwietnia tego roku (a dokładniej do 1:00 czasu polskiego).

  1. Recenzja gry Ratchet & Clank - remake pierwsza klasa
  2. Ratchet & Clank – poradnik
  3. Ratchet & Clank – strona oficjalna