Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2022, 13:30

Outriders otrzyma duży dodatek Worldslayer. Zapowiedź już jutro

Rodzime People Can Fly zaprasza na prezentację Outriders: Worldslayer – pierwszego dużego dodatku do strzelanki z 2021 roku. Nowa zawartość do gry zostanie zaprezentowana jutro.

Obecną popularność rodzimej strzelanki Outriders można porównać do ledwo tlącego się płomienia świecy. W ciągu ostatniej doby w ów tytuł na Steamie grały w jednym momencie maksymalnie 774 osoby, podczas gdy rekord z okolicy premiery wynosi 125 143 użytkowników platformy firmy Valve. Są jeszcze wydania konsolowe oraz to dostępne w usłudze PC/Xbox Game Pass, lecz przepaść wydaje się ogromna.

Studio People Can Fly – najwyraźniej niezrażone liczbami – zaprasza jednak graczy na prezentację obiecanego w listopadzie 2021 roku Outriders: Worldslayer, czyli pierwszego dużego dodatku do gry. Zapowiedź „ekscytującej nowej zawartości i funkcji” odbędzie się jutro – warto więc śledzić kanał Outriders w serwisie YouTube i firmy Square Enix na Twitchu.

Poniżej możecie obejrzeć krótki teaser ogłoszonego wydarzenia.

Mimo sporych problemów na premierę Outriders zostało przyjęte całkiem ciepło. Dlaczego? Dowiesz się tego z naszej recenzji:

O szczegółach rozszerzenia nie ma co spekulować. Bardziej zastanawiające wydaje się to, czy – mając na uwadze przytoczone powyżej liczby – nie jest ono aby spóźnione. Cóż, pozostaje wierzyć, że Outriders odżyje za sprawą Worldslayera przynajmniej w takim stopniu, co po aktualizacji New Horizons – no, może na nieco dłużej.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej