Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2021, 09:55

autor: Adrian Werner

Outriders nie daje szans konkurencji na Steam

Outriders drugi tydzień z rzędu okazało się największym bestsellerem Steam. Drugą pozycję obroniło It Takes Two, a imponujący debiut zaliczył dodatek Iberia do Euro Truck Simulator 2.

W SKRÓCIE:
  1. Outriders obroniło pozycję lidera,
  2. It Takes Two zachowało drugie miejsce,
  3. udany debiut zaliczył dodatek ETS2: Iberia.

Studio Valve udostępniło listę największych (według przychodów) bestsellerów Steam ubiegłego tygodnia. Drugi raz z rzędu liderem okazała się gra Outriders, opracowana przez polskie studio People Can Fly. Jest to lekkie zaskoczenie, gdyż produkcja zadebiutowała z wieloma problemami technicznymi. Autorzy zaczęli już ich usuwanie, ale na razie rezultaty dla wielu graczy są niezadowalające. Jak widać, nie przeszkadza to jednak tytułowi w osiąganiu wyśmienitych wyników sprzedaży.

Na drugim miejscu znalazło się kooperacyjne It Takes Two. W poprzednim tygodniu produkcja również zajęła tę samą pozycję, więc twórcy mogą być zadowoleni z jej wyników. Ponadto dzięki atrakcyjnym promocjom do pierwszej dziesiątki powróciły trzy tytuły wydane przez firmę Microsoft: Forza Horizon 4, Sea of Thieves oraz Halo: The Master Chief Collection.

Warto zwrócić uwagę na bardzo udany debiut dodatku Euro Truck Simulator 2: Iberia, który zajął pozycję numer 9. Jest to imponujące osiągnięcie, gdyż o kolejności w zestawieniu decydują przychody, a to rozszerzenie kosztuje tylko 69,99 zł.

W zestawieniu nie mogło zabraknąć także Valheim, które znajdziemy na miejscu siódmym. W pierwszej dziesiątce znalazło się również The Binding of Isaac: Repentance.. Na poprzedniej liście dodatek ten zajął trzecie miejsce, ale fakt, że nie wypadł z zestawienia i tak jest sporym osiągnięciem.

  1. Recenzja gry Outriders - gdyby Diablo miało spluwy i słabe dialogi
  2. Outriders – poradnik
  3. Outriders – strona oficjalna

Największe hity Steam minionego tygodnia (wg przychodu):

#

Produkt:

1.

Outriders

2.

It Takes Two

3.

Forza Horizon 4

4.

Sea of Thieves

5.

Horizon Zero Dawn: Complete Edition

6.

Halo: The Master Chief Collection

7.

Valheim

8.

Valve Index VR Kit

9.

Euro Truck Simulator 2: Iberia

10.

The Binding of Isaac: Repentance