Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2022, 21:20

Outriders Worldslayer ma ożywić grę, zobacz nowy zwiastun

Na Summer Game Fest 2022 zobaczyliśmy kolejny trailer rodzimego Outriders: Worldslayer. Studio People Can Fly zapowiedziało, że nadchodzący dodatek ożywi grę.

Jeśli czekacie na zapowiedziany jakiś czas temu dodatek Worldslayer do gry Outriders od naszego rodzimego studia People Can Fly, to przynoszę dla Was dobre wieści. Nowy trailer rozszerzenia był jednym z wielu, które zobaczyliśmy na Summer Game Fest 2022. Możecie obejrzeć go poniżej.

Jednocześnie deweloper zapewnił, że to ogromne DLC znacząco ożywi grę. Kolejną szansę, aby rzucić na nie okiem, będziemy mieli już jutro, czyli na dwadzieścia dni przed premierą Outriders: Worldslayer, zaplanowaną na 30 czerwca 2022 roku.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej