Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Watch Dogs

Watch Dogs: Legion – Aiden Pearce powróci w dodatku

Adrian Werner, 10 września 2020, 21:48

Firma Ubisoft wypuściła nowy zwiastun Watch Dogs: Legion i ujawniła, że w planach jest samodzielny dodatek, którego głównym bohaterem będzie znany z pierwszego Watch Dogs Aiden Pearce.

Watch Dogs od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Vergil, 19 marca 2020, 13:16

Na klientów Epic Games Store czekają kolejne dwie produkcje. Tym razem gracze otrzymali za darmo gry Watch Dogs oraz The Stanley Parable. Standardowo promocja potrwa przez tydzień.

Watch Dogs i The Stanley Parable za darmo w Epic Games Store za tydzień

Vergil, 12 marca 2020, 16:45

Firma Epic Games ujawniła, jakie gry udostępni nam za darmo za tydzień. Jak się okazuje, 19 marca będą na nas czekać dwa tytuły – Watch Dogs oraz The Stanley Parable.

Studio Ubisoft Montreal anulowało tajny projekt po 3 latach produkcji

Serek, 21 grudnia 2019, 09:42

Ubisoft Montreal anulowało duży niezapowiedziany projekt, nad którym pracowało trzy lata. Informacja pochodzi od programisty studia, który był zaangażowany w produkcję i podzielił się swoimi przemyśleniami na Twitterze.

Watch Dogs - mod Living_City dodaje nowe misje i wyzwania

Adrian Werner, 23 grudnia 2018, 12:37

Ukazał się mod Living_City do gry Watch Dogs. Projekt rozbudowuje zawartość produkcji o nowe misje i wyzwania, jak również zmienia część mechanizmów rozgrywki.

Watch Dogs na PC do zgarnięcia za darmo

Aquma, 6 listopada 2017, 19:55

W ramach promocji zorganizowanej przez Ubisoft do 13 listopada bez wydawania ani złotówki będzie można otrzymać pierwszą część Watch Dogs w wersji na PC.

Hakowanie rodem z Watch Dogs możliwe w GTA V dzięki nowej modyfikacji

Jakub Mirowski, 11 stycznia 2016, 09:52

Moder JulioNIB stworzył modyfikację do gry Grand Theft Auto V, która umożliwia hakowanie elementów otoczenia w sposób znany z wydanego w 2014 roku Watch Dogs.

Watch_Dogs doczeka się kompletnej edycji?

Medium, 23 lipca 2015, 13:47

Francuski oddział Amazon zamieścił w swojej ofercie kompletną edycję gry Watch_Dogs. Tytuł od Ubisoftu miałby trafić 3 września na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

10 milionów egzemplarzy gry Watch Dogs trafiło do sklepów

Ender, 12 lutego 2015, 20:03

Od czasu premiery do sklepów trafiło 10 milionów egzemplarzy gry Watch Dogs. Osiągnięcie to czyni z tytułu jedną z najbardziej popularnych nowych marek w historii branży. Informacje o sukcesie produkcji pojawiły się w opublikowanym dziś raporcie finansowym koncernu Ubisoft.

Watch_Dogs: Bad Blood – DLC dostępne dla posiadaczy przepustki sezonowej

Arantasar, 25 września 2014, 10:01

Osoby, które wykupiły przepustkę sezonową do gry Watch_Dogs, mają już dostęp do pierwszego dużego dodatku fabularnego – Bad Blood. W DLC pokierujemy losami T-Bone’a, bohatera pobocznego wersji podstawowej. Pozostali gracze będą mogli zakupić dodatkową zawartość 30 września.

Wieści ze świata (League of Legends, Watch_Dogs, Xbox One) 11/9/14

luckie, 11 września 2014, 13:00

Dziś piszemy m.in. o nowym trybie rozgrywki w League of Legends, dacie premiery Watch_Dogs na Wii U oraz słabej sprzedaży Xbox One w Japonii. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Watch_Dogs – zapowiedziano Bad Blood, duże DLC z nową kampanią

Draug, 4 września 2014, 10:32

Firma Ubisoft zapowiedziała Bad Blood – duży dodatek DLC do gry Watch Dogs. Wśród licznych atrakcji, jakie zaoferuje, na pierwszy plan wysuwa się nowa kampania do trybu jednoosobowego, pozwalająca nam wcielić się w T-Bone’a, kumpla Aidena Pearce’a. Rozszerzenie zostanie udostępnione 30 września 2014 roku (choć posiadacze przepustki sezonowej zagrają tydzień wcześniej).

Wieści ze świata (Yakuza Zero, Star Citizen, Watch_Dogs) 25/8/14

luckie, 25 sierpnia 2014, 13:11

Dziś piszemy m.in. o nowej odsłonie cyklu Yakuza, przekroczeniu kolejnego progu zbiórki społecznościowej na rzecz Star Citizen oraz nowym patchu do Watch_Dogs. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Watch Dogs najczęściej piraconą grą w Stanach Zjednoczonych w ostatnim czasie

Meehow, 15 sierpnia 2014, 12:20

Firma MOVOTO LLC przeprowadziła badanie, którego owocem jest lista najczęściej piraconych multimediów w Stanach Zjednoczonych w ostatnim czasie, w tym gier. Zdecydowanym liderem w kategorii wirtualnej rozrywki jest jeszcze niedawno głośne Watch Dogs.

Watch Dogs - akcja pierwszego dodatku rozegra się w Camden?

Góral, 31 lipca 2014, 12:06

Na oficjalnym profilu gry Watch Dogs w serwisie społecznościowym Twitter umieszczono grafikę, za sprawą której wspomniano, że miasto Camden w stanie New Jersey miało najwyższy współczynnik przestępczości w USA w 2012 roku i że obecnie działa tam całodobowy program monitoringu. Jeden z fanów gry zapytał, czy jest to zapowiedź rozszerzenia, na co odpowiedziano mu, że "premiera jesienią!". Wychodzi więc na to, że akcja rzekomego dodatku rozegra się w nowej lokacji.

Watch Dogs – nowy patch do wersji pecetowej

Meehow, 30 lipca 2014, 11:50

Studio Ubisoft Montreal wypuściło drugiego patcha do pecetowej wersji Watch Dogs. Najważniejszą zmianą jest usprawnienie działania gry, co ma skutkować zmniejszoną liczbą przycięć, zwłaszcza u użytkowników używających tekstur o wysokiej rozdzielczości. Według twórców, zestaw ultra wciąż może powodować problemy.

Najniższe w tym roku wyniki rynku wydawniczego w Wielkiej Brytanii. Top 10 UK (20 - 26 lipca)

Przemysław Zamęcki, 28 lipca 2014, 10:59

Watch Dogs utrzymał się na prowadzeniu brytyjskiej listy przebojów handlu detalicznego. Cały rynek wydawniczy jednak dołuje z powodu wakacyjnej stagnacji. Zobacz pierwszą dziesiątkę najchętniej kupowanych gier za kanałem La Manche.

Watch_Dogs – finalna wersja moda graficznego TheWorse Mod

luckie, 22 lipca 2014, 13:16

TheWorse Mod – modyfikacja poprawiająca grafikę w Watch_Dogs – ukazała się w wersji 1.0. Jej autor przyszykował ostatnią porcję usprawnień, które umożliwią pecetowcom uruchomienie gry z ustawieniami obrazu, których próżno szukać w oryginalnej edycji.

Upalny lipiec sprzyja Watch Dogs. Top 10 UK (13 - 19 lipca)

Przemysław Zamęcki, 21 lipca 2014, 14:14

Brak nowych premier i świetna pogoda sprzyjają stagnacji. Watch Dogs po raz drugi z rzędu, a piąty od dnia premiery zgarnął czołową lokatę. Zobacz jakie jeszcze gry najchętniej kupowali Brytyjczycy w minionym tygodniu.

Watch Dogs wraca na szczyt. Top 10 UK (6 - 12 lipca)

Przemysław Zamęcki, 14 lipca 2014, 13:26

Watch Dogs ponownie stał się najchętniej kupowaną grą w sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii. Tytuł Ubisoftu zamienił się miejscami z trzecią częścią Sniper Elite. Zobacz wyspiarską listę bestsellerów ubiegłego tygodnia.

Watch Dogs – do sklepów trafiło ponad 8 milionów egzemplarzy gry

Renox, 10 lipca 2014, 21:40

Studio Ubisoft ogłosiło, że udało się mu rozesłać do sklepów ponad osiem milionów kopii swojego tegorocznego hitu - gry Watch Dogs. Francuski deweloper poinformował nas o tym przy okazji doniesień związanych z wynikami finansowymi osiągniętymi przez firmę w pierwszym kwartale roku fiskalnego. Względem równoległego okresu z roku poprzedniego Francuzi zaliczyli wzrost na poziomie 374 procent.

Watch Dogs – wydano nowe DLC; trwają prace nad kolejnym patchem

Meehow, 2 lipca 2014, 12:15

Watch Dogs otrzymało 3 nowe dodatki typu DLC dla trybu pojedynczego gracza, które dostępne są zarówno dla posiadaczy przepustki sezonowej, jak i osób, które na jej zakup się nie zdecydowały. Ponadto trwają prace nad kolejnym patchem do gry.

Watch Dogs - udostępniono wersję 0.8 modyfikacji The Worse

Góral, 25 czerwca 2014, 11:21

Na forum Guru3D opublikowano najnowszą wersję modyfikacji do gry akcji Watch Dogs autorstwa The Worse. Tytuł stworzony przez firmę Ubisoft otrzymał kolejne usprawnienia graficzne, zbliżające jakość oprawy graficznej do tego, co zaprezentowano w 2012 roku podczas targów E3.

Ubisoft odniósł się do zarzutów odnośnie grafiki w Watch Dogs

Jakub Mirowski, 21 czerwca 2014, 17:55

Ubisoft za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył, jakoby celowo obniżał jakość grafiki na PC. Jednocześnie przedstawiciele firmy przestrzegli, że używanie modów poprawiających oprawę wizualną może wiązać się z problemami w rozgrywce.

Watch Dogs – lista zmian w pierwszym patchu

Meehow, 19 czerwca 2014, 13:20

Firma Ubisoft podzieliła się listą zmian pierwszego oficjalnego patcha do Watch Dogs. Ich znakomita większość dotyczy wersji pecetowej, choć ich garść jest wspólna dla wszystkich platform.