Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2014, 13:16

autor: luckie

Watch_Dogs – finalna wersja moda graficznego TheWorse Mod

TheWorse Mod – modyfikacja poprawiająca grafikę w Watch_Dogs – ukazała się w wersji 1.0. Jej autor przyszykował ostatnią porcję usprawnień, które umożliwią pecetowcom uruchomienie gry z ustawieniami obrazu, których próżno szukać w oryginalnej edycji.

Modderzy dali pecetowcom coś, czego poskąpił Ubisoft - Watch_Dogs – finalna wersja moda graficznego TheWorse Mod - wiadomość - 2014-07-22
Modderzy dali pecetowcom coś, czego poskąpił Ubisoft

Modder Federico Rojas, znany też pod pseudonimem TheWorse, opublikował finalną wersję swojej modyfikacji grafiki do Watch_Dogs, nowej gry akcji z katalogu wydawniczego firmy Ubisoft. TheWorse Mod v.1.0 jest już dostępny do pobrania z naszego serwisu osobno lub w zestawie z paczką ulepszonych tekstur (instrukcję instalacji znajdziecie w opisie pliku):

  1. Watch_Dogs – mod The Worse Mod v.1.0
  2. Watch_Dogs – mod The Worse Mod +MalDo pack v.1.0

Trzeba przyznać, że oryginalny Watch_Dogs zawiódł, jeśli chodzi o oprawę wizualną. Szumnie zapowiadana nextgenowa produkcja w rzeczywistości okazała się brzydsza niż to, co zaprezentowano po raz pierwszy na targach E3 2012. I tu z pomocą przyszli modderzy, którzy wzięli się za upiększanie gry. TheWorse Mod powstał z myślą o tym, by przybliżyć wygląd pecetowego wydania Watch_Dogs do poziomu, jaki zachwycił nas dwa lata temu. Autor modyfikacji postanowił udostępnić opcje graficzne, które deweloperzy gry celowo poukrywali. Poniżej znajdziecie listę zmian wprowadzonych w ostatniej wersji omawianego moda (poprzednie wersje opisywaliśmy tutaj i tu):

  1. zmiany i poprawki deszczu (szybkość, intensywność itd.)
  2. zmieniony efekt rozmycia podczas burzy
  3. dostosowano ustawienia stopniowania kolorów (colorgrading)
  4. naprawiono błąd, przez który wyświetlał się czarny ekran
  5. inne, drobne zmiany
  1. Oficjalna strona internetowa gry Watch Dogs