Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Watch Dogs (PC)

Dodatki do Watch Dogs

Watch Dogs: Bad Blood
Watch Dogs: Bad Blood

dodatek do gry30 września 2014

Pierwsze duże rozszerzenie DLC do sandboksowej gry akcji Watch Dogs studia Ubisoft Montreal. Wraz z dodatkiem otrzymujemy zupełnie nową kampanię fabularną, w której kierujemy losami niejakiego T-Bone’a – przyjaciela protoplasty z gry podstawowej, Aidena Pearce’a. W trakcie dziesięciu kolejnych misji stawiamy czoła znanej nam już korporacji Blumen, wplątując się w intrygę z udziałem innego znanego bohatera gry, Tobiasa Frewera. Drugim z elementów wprowadzonych wraz z rozszerzeniem jest dodatkowy tryb sieciowy, przeznaczony do zabawy w kooperacji z przyjaciółmi. W trybie nazwanym Street Sweeps odpieramy ataki bandziorów z największych chicagowskich gangów. Zestaw nowości uzupełniono kilkoma niedostępnymi wcześniej lokacjami oraz nowymi rodzajami broni i strojów. Pojawił się także nowy gadżet w postaci stworzonego przez T-Bone’a zdalnie sterowanego łazika o imieniu Eugene, wyposażonego w rozmaite przydatne akcesoria. Co ciekawe, samochodzik zyskał nawet swoje własne drzewko rozwoju.

DLC do Watch Dogs

Access Granted Pack

cena: 29,00 zł

DLC3 lipca 2014

W skład pakietu wchodzi zawartość oferowana w zestawach pre-orderowych, w tym trzy nowe misje (Pakiet Unikatowego Strzału, Pakiet Pałacowy, Pakiet Przełom), a także dodatkowe skórki, bronie i perki.

Spisek

cena: 20,00 zł

DLC5 czerwca 2014

Samodzielny pakiet oferuje dostęp do nowego trybu rozgrywki - Conspiracy - w którym Chicago zostaje zaatakowane przez cyborgi. Celem jest ich likwidacja.