Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PS3PCPS4XONE
Okładka Watch Dogs: Bad Blood (X360)

Watch Dogs: Bad Blood

Watch_Dogs: Bad Blood

Pierwsze duże rozszerzenie DLC do sandboksowej gry akcji Watch Dogs studia Ubisoft Montreal. Wraz z dodatkiem otrzymujemy zupełnie nową kampanię fabularną, w której kierujemy losami niejakiego T-Bone’a – przyjaciela protoplasty z gry podstawowej, Aidena Pearce’a.

To jest dodatek do gry Watch Dogs.

Akcji | TPP | sandbox | TPS | kooperacja

Okładka Watch Dogs: Bad Blood (X360)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Ubisoft GmbH

Strona oficjalna

data premiery gry:

30wrz2014

PC X360 PS3 XONE PS4

Bad Blood jest pierwszym dużych rozmiarów dodatkiem DLC do gry Watch_Dogs – trzecioosobowego sandboksa od firmy Ubisoft, stanowiącego konkurencję dla serii Grand Theft Auto. Tak jak w przypadku „podstawki”, pracami nad rozszerzeniem kierowało studio Ubisoft Montreal. Warto wspomnieć, że dodatek ten wchodzi w skład przepustki sezonowej (season pass) do omawianego tytułu.

Największą atrakcją w Bad Blood jest dodatkowa kampania dla pojedynczego gracza, w której wcielamy się w T-Bone’a. Bardziej rubasznym i głośniejszym druhem Aidena Pearce’a kierujemy w dziesięciu misjach, podczas których stajemy do walki z depczącą przedtem bohaterowi po piętach Korporacją Blume i wikłamy się w grubszą aferę, udzieliwszy pomocy Tobiasowi Frewerowi, staremu kumplowi protagonisty.

Drugie istotne novum w rozszerzeniu to dodatkowa forma zabawy w sieciowym trybie kooperacji, nazwana Street Sweeps. Pod tym mianem kryją się dynamiczne misje, zmuszające dwóch graczy do odpierania ataków bandziorów należących do gangów Chicago. Oprócz tego nie brakuje nowych rodzajów broni, kilku niedostępnych wcześniej lokacji do odwiedzenia oraz perków i strojów dla postaci. Warto też wspomnieć o zdalnie sterowanym samochodziku Eugene – konstrukcji T-Bone’a zaopatrzonej w rozmaite gadżety (również hakerskie), która pomaga bohaterowi w różnych sytuacjach. Co ciekawe, pojazd otrzymał nawet własne drzewko ulepszeń, pozwalające zwiększać jego możliwości ofensywne lub defensywne.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 1187 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,5 / 10 na podstawie 36 głosów czytelników.

Gry podobne do Watch Dogs: Bad Blood

Klasyfikacja PEGI Watch Dogs: Bad Blood

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która zachęca do uprawiania hazardu lub go uczy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Watch Dogs: Bad Blood

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i7 3.5 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 660 lub lepsza)
  • 25 GB HDD
  • Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8 64-bit
Watch_Dogs doczeka się kompletnej edycji?
Watch_Dogs doczeka się kompletnej edycji?

wiadomość23 lipca 2015

Francuski oddział Amazon zamieścił w swojej ofercie kompletną edycję gry Watch_Dogs. Tytuł od Ubisoftu miałby trafić 3 września na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Watch_Dogs: Bad Blood – DLC dostępne dla posiadaczy przepustki sezonowej
Watch_Dogs: Bad Blood – DLC dostępne dla posiadaczy przepustki sezonowej

wiadomość25 września 2014

Osoby, które wykupiły przepustkę sezonową do gry Watch_Dogs, mają już dostęp do pierwszego dużego dodatku fabularnego – Bad Blood. W DLC pokierujemy losami T-Bone’a, bohatera pobocznego wersji podstawowej. Pozostali gracze będą mogli zakupić dodatkową zawartość 30 września.

Watch_Dogs – zapowiedziano Bad Blood, duże DLC z nową kampanią
Watch_Dogs – zapowiedziano Bad Blood, duże DLC z nową kampanią

wiadomość4 września 2014

Firma Ubisoft zapowiedziała Bad Blood – duży dodatek DLC do gry Watch Dogs. Wśród licznych atrakcji, jakie zaoferuje, na pierwszy plan wysuwa się nowa kampania do trybu jednoosobowego, pozwalająca nam wcielić się w T-Bone’a, kumpla Aidena Pearce’a. Rozszerzenie zostanie udostępnione 30 września 2014 roku (choć posiadacze przepustki sezonowej zagrają tydzień wcześniej).

PC
X360
PS3
XONE
PS4