Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2015, 13:47

autor: Medium

Watch_Dogs doczeka się kompletnej edycji?

Francuski oddział Amazon zamieścił w swojej ofercie kompletną edycję gry Watch_Dogs. Tytuł od Ubisoftu miałby trafić 3 września na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Kompletna edycja Watch_Dogs pojawiła się w ofercie francuskiego oddziału sklepu Amazon - Watch_Dogs doczeka się kompletnej edycji? - wiadomość - 2015-07-23
Kompletna edycja Watch_Dogs pojawiła się w ofercie francuskiego oddziału sklepu Amazon

Według oferty francuskiego oddziału sklepu Amazon 3 września do sklepów trafi kompletna edycja Watch_Dogs. Nowe wydanie produkcji, za którą odpowiada firma Ubisoft, miałoby się pojawić na komputerach osobistych i konsolach obecnej generacji, czyli PlayStation 4 i Xbox One. Niestety w zamieszczonej ofercie nie dodano zdjęcia oraz opisu sugerującego, jakie nowości miałaby wprowadzić rozszerzona edycja. Biorąc pod uwagę kompletne wydania innych gier, możemy się spodziewać implementacji wszystkich obecnie wydanych dodatków. Cena została ustalona na 29,99 euro, co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę około 123 zł. Na tę chwilę produkt jest dostępny wyłącznie dla mieszkańców Europy. Wysyłka do Ameryki Północnej została zablokowana, ale jeżeli takowa edycja Watch_Dogs miałaby się ukazać, to zapewne w obu regionach. Oczywiście firma Ubisoft milczy w tej sprawie, więc informację trzeba traktować z lekkim dystansem.

Watch_Dogs doczeka się kompletnej edycji? - ilustracja #2

Watch_Dogs pierwotnie zadebiutowało w ubiegłym roku na platformach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One, Wii U oraz PC. Debiut był przesiąknięty zarówno pozytywnymi opiniami, jak i falą krytyki, która wylała się za sprawą materiału ukazanego w celach promocyjnych podczas targów Electronic Entertainment Expo. Był on opatrzony genialną oprawą graficzną, mającą na celu ukazanie możliwości nowej generacji konsol. Niestety z każdym kolejnym nagraniem jakość wizualna traciła na wartości. Koniec końców spore grono graczy zawiodło się ostatecznym efektem, wymierzając w stronę Ubisoftu falę negatywnych ocen.

Watch_Dogs jest grą akcji osadzoną w otwartym, wysoko rozwiniętym technologicznie mieście Chicago. Jako gracz wskakujemy w buty Aidena Pearce’a, który jest specjalistą we włamywaniu się do systemów elektronicznych. Więcej na temat produkcji, za którą odpowiada firma Ubisoft, możecie przeczytać w naszej encyklopedii.