Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2015, 14:45

autor: Medium

Nadchodzi wielki dodatek do Dying Light

Podczas tegorocznej imprezy gamescom firma Techland zaprezentuje nowy dodatek do gry Dying Light. Rozszerzenie ma być na tyle duże, że przedstawi fanom zaprojektowany świat z zupełnie nowej perspektywy.

Nadchodzi wielki dodatek do Dying Light - Nadchodzi wielki dodatek do Dying Light - wiadomość - 2015-07-23
Nadchodzi wielki dodatek do Dying Light

Firma Techland ponformowała, że planuje ukazać podczas tegorocznych targów gamescom nowy, ogromny dodatek do gry Dying Light. Twórcy wspominają, iż długo pracowali nad nadchodzącym rozszerzeniem, utrzymując wszystko w sekrecie. Dodatek ma przedstawić graczom zaprojektowany świat z zupełnie innej perspektywy. Pierwszy pokaz projektu ekipy z polskiego studia odbędzie się za zamkniętymi drzwiami, które mogą przekroczyć wyłącznie przedstawiciele prasy. Publiczność niezwiązana z branżą dziennikarską otrzyma informacje nieco później. Na tę chwilę nie wiadomo, jakie nowości wprowadzi promowany dodatek, ale jednej z nich możemy się domyślić po nagraniu opublikowanym na kanale „Dying Light” w serwisie Youtube. W ostatnich sekundach materiału wideo naszym oczom ukazuje się gotowy do podróży łazik. Pojazd jasno sugeruje, że niedługo wsiądziemy za cztery kółka, aby szybciej przemieszczać się po świecie gry.

Twórcy dodali kilka słów w ramach wypromowania nadchodzącego dodatku:

Jesteśmy naprawdę podekscytowani mogąc ukazać olbrzymi projekt, nad którym pracowaliśmy w tajemnicy od czasu premiery gry. To jest Dying Light z zupełnie innej perspektywy, ale wszystko, co pokochali fani, wciąż jest głównym trzonem rozgrywki.

Ciężko się nie zgodzić, że Dying Light jest udanym projektem polskiego studia znanego z takich pozycji jak Dead Island czy Call of Juarez. Dowodem na potwierdzenie tych słów może być zarówno nasza recenzja, do przeczytania której gorąco zachęcamy, jak i zagraniczne opinie. W serwisie Metacritic tytuł zdobył notę 75 w wersji na komputery osobiste. Wszystkich nowych podróżników eksplorujących świat Dying Light zapraszamy także do zapoznania się z poradnikiem, który został opublikowany na łamach serwisu gry-online.pl.

Na poprawę humoru prezentujemy Wam jeden z materiałów nagranych przez tvgry. Ukazuje on kilka błędów wyłapanych podczas zabawy z Dying Light.