Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2014, 10:32

autor: Draug

Watch_Dogs – zapowiedziano Bad Blood, duże DLC z nową kampanią

Firma Ubisoft zapowiedziała Bad Blood – duży dodatek DLC do gry Watch Dogs. Wśród licznych atrakcji, jakie zaoferuje, na pierwszy plan wysuwa się nowa kampania do trybu jednoosobowego, pozwalająca nam wcielić się w T-Bone’a, kumpla Aidena Pearce’a. Rozszerzenie zostanie udostępnione 30 września 2014 roku (choć posiadacze przepustki sezonowej zagrają tydzień wcześniej).

Watch_Dogs w skrócie:
  • Producent: Ubisoft Montreal i kilka innych odziałów Ubisoftu
  • Gatunek: sandboksowa gra akcji z widokiem TPP
  • Platformy sprzętowe: PC, X360, PS3, XOne, PS4, WiiU
  • Termin premiery: 27 maja 2014 (nie dotyczy Wii U)
  • Nasza ocena: 8 / 10 (U.V.)

Rozwijania Watch_Dogs – największej nowej marki w dorobku firmy Ubisoft od lat – ciąg dalszy. Tym razem francuski gigant zapowiedział duży dodatek DLC do wydanego w maju hitu, nazwany Bad Blood. Choć wcześniej nie zdradzono tego tytułu, rozszerzenie to zostało zaanonsowane jeszcze przed premierą „podstawki”, w momencie ujawnienia zawartości przepustki sezonowej. Największą atrakcją dodatku będzie kampania dla pojedynczego gracza, w której wcielimy się w T-Bone’a. Bardziej rubasznym i głośniejszym druhem Aidena Pearce’a pokierujemy w dziesięciu misjach, podczas których staniemy do walki z Korporacją Blume i uwikłamy się w grubszą aferę, udzieliwszy pomocy Tobiasowi Frewerowi, staremu kumplowi bohatera.

Gracze posmakują „Złej krwi” pod koniec września.
Gracze posmakują „Złej krwi” pod koniec września.

Drugie istotne novum w rozszerzeniu to dodatkowa forma zabawy w sieciowym trybie kooperacji, nazwana Street Sweeps. Pod tym mianem kryją się dynamiczne misje, zmuszające dwóch graczy do odpierania ataków bandziorów należących do gangów Chicago. Oprócz tego nie zabraknie nowych rodzajów broni, lokacji do odwiedzenia oraz perków i strojów dla postaci. Warto też wspomnieć o zdalnie sterowanym samochodziku Eugene – konstrukcji T-Bone’a zaopatrzonej w rozmaite gadżety (również hakerskie), która pomoże bohaterowi w różnych sytuacjach. Co ciekawe, pojazd otrzyma nawet własne drzewko ulepszeń, pozwalające zwiększać jego możliwości ofensywne lub defensywne.

Rozszerzenie Bad Blood zostanie udostępnione 30 września bieżącego roku, jednak posiadacze przepustki sezonowej rozpoczną zabawę jako T-Bone z tygodniowym wyprzedzeniem (23 września). Dodatkiem będą cieszyli się posiadacze wszystkich platform sprzętowych, na które do tej pory wydano Watch_Dogs (PC, X360, PS3, XOne, PS4).

Warto jeszcze wspomnieć, że Bad Blood to prawdopodobnie nie jedyne sporych rozmiarów rozszerzenie do Watch_Dogs planowane na tę jesień. Informacje, jakie wypłynęły nieco ponad miesiąc temu, sugerują, że jeszcze przed końcem bieżącego roku otrzymamy kolejny duży dodatek, który zabierze nas do miasta Camden w stanie New Jersey.

T-Bone i jego najnowsza zabawka - naszpikowany elektroniką samochodzik Eugene. - Watch_Dogs – zapowiedziano Bad Blood, duże DLC z nową kampanią - wiadomość - 2014-09-04
T-Bone i jego najnowsza zabawka - naszpikowany elektroniką samochodzik Eugene.
Street Sweeps - nowy typ misji w trybie kooperacji. - Watch_Dogs – zapowiedziano Bad Blood, duże DLC z nową kampanią - wiadomość - 2014-09-04
Street Sweeps - nowy typ misji w trybie kooperacji.

Ostatnia aktualizacja: 2014-09-04

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach