Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2014, 11:45

autor: Meehow

Watch Dogs – lepsza grafika i wydajność na PC dzięki fanowskim modom

Dzięki pracy moderów po raz kolejny możemy cieszyć się lepszą grafiką w grach, tym razem w Watch Dogs. Jak się okazuje, wystarczy zainstalować dwa mody, aby oprawa graficzna pecetowej wersji Watch Dogs bardziej przypominała tę zademonstrowaną podczas targów E3 w 2012 roku.

Watch Dogs - Watch Dogs – lepsza grafika i wydajność na PC dzięki fanowskim modom - wiadomość - 2014-06-13
Watch Dogs

Moderzy po raz kolejny pokazali, że są w stanie dać graczom to, co deweloperzy im obiecali, a czego nie dostarczyli. Jak się okazuje, wystarczy zainstalować dwa mody, aby sprawić, że oprawa graficzna pecetowej wersji Watch Dogs będzie bardziej przypominać tę, którą zademonstrowano podczas targów E3 w 2012 roku. Co więcej, twórcy modyfikacji nie zaprzestają prac i można spodziewać się kolejnych ulepszeń w przyszłości.

Użytkownik forum Guru3D, znany jako kadzait24, jest autorem moda, który oferuje lepsze odbicia, cienie oraz zwiększa wydajność gry. Zainteresowani mogą pobrać go stąd.

Inny użytkownik tego samego forum, TheWorse, przygotował mod, który przywraca do gry efekt bloom znany z gameplayu z 2012 roku. Można pobrać go stąd.

Efekt zastosowania obu modyfikacji można obejrzeć na poniższym filmiku:

Dla porównania przypominam materiał sprzed dwóch lat:

Jak widać, pecetowe Watch Dogs wciąż ma niewykorzystany potencjał, więc prawdopodobnie uda się moderom wycisnąć z gry jeszcze więcej, kiedy tylko lepiej poznają silnik gry i jego właściwości. A jak Wam podobają się zmiany?