Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 13 czerwca 2014, 11:40

Hitman: Sniper – zobacz grę w akcji na materiale z targów E3

Hitman: Sniper, kolejna mobilna odsłona słynnej serii o Agencie 47, została zaprezentowana na targach E3. Firma Square Enix zademonstrowała krótkie, jednopoziomowe demo, które na materiale wideo uwieczniła redakcja serwisu TouchArcade.

Firma Square Enix zaprezentowała podczas targów E3 wczesną wersję Hitman: Sniper – drugą, po bardzo udanej turowej grze logicznej Hitman: GO, próbę zaistnienia popularnej serii w świadomości posiadaczy smartfonów i tabletów z systemami iOS lub Android. Blisko 3-minutowe nagranie, ukazujące produkcję w akcji, opublikowała w serwisie YouTube redakcja serwisu TouchArcade.

Niestety, przy okazji prezentacji Hitman: Sniper – grę udostępniono w formie krótkiego dema, oferującego zaledwie jeden grywalny poziom – nie poznaliśmy żadnych dodatkowych informacji na temat gry. Pokaz upewnił nas jednak w przekonaniu, że w ręce graczy mobilnych trafi produkcja ładna wizualnie, a szczególnie dobre wrażenie robi obszerna lokacja, w której toczy się akcja. Pozostaje mieć nadzieję, że gra spełni pokładane w niej nadzieje również pod kątem zawartości i żywotności.

Przypominam, że w Hitman: Sniper skupimy się na wykonywaniu zabójstw za pomocą karabinu snajperskiego (niczym w znanym z konsol i pecetów Hitman: Sniper Challenge). Celem zabawy będzie wyśledzenie głównego celu i oddanie w jego kierunku celnego strzału. Sprawę utrudni fakt, że zlecenia będziemy realizować zwykle w zatłoczonych i obszernych lokacjach. Po udanej akcji doczekamy się podsumowania i wyniku punktowego, na który złoży się czas realizacji zadania, precyzja i efektowność. Najlepsze rezultaty zagoszczą na stałe w sieciowych rankingach. W międzyczasie zmodyfikujemy karabin snajperski, instalując w nim wcześniej odblokowane, lepsze części.

Hitman: Sniper, nad którym pracuje studio Square Enix Montreal, czyli twórcy Hitman: GO, ukaże się jesienią tego roku na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Produkcja zostanie wydana w modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami, które pozwolą odblokować zawczasu dodatkowe części do karabinów snajperskich i uzyskać wcześniejszy dostęp do wszystkich misji.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej