Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 listopada 2017, 20:20

autor: Aquma

Watch Dogs na PC do zgarnięcia za darmo

W ramach promocji zorganizowanej przez Ubisoft do 13 listopada bez wydawania ani złotówki będzie można otrzymać pierwszą część Watch Dogs w wersji na PC.

O Watch Dogs było swego czasu bardzo głośno - Watch Dogs na PC do zgarnięcia zupełnie za darmo - wiadomość - 2017-11-06
O Watch Dogs było swego czasu bardzo głośno

Jeśli lubisz prezenty, posiadasz PC-ta nadającego się do grania w kilkuletnie tytuły i nie miałeś dotychczas okazji ograć pierwszej części głośnego Watch Dogs, mamy dla Ciebie dobre wieści. Do 13 listopada, czyli przyszłego poniedziałku (dokładnie do 17:00) będziesz mógł dodać wspomnianą produkcję do swojej kolekcji gier bez wydawania ani złotówki. Formalności możesz dopełnić wchodząc na tę stronę i logując się na swoje konto Ubisoft. Co ciekawe, promocja jest aktywna już teraz, mimo że oficjalnie powinna wystartować dopiero jutro.

Wymagania sprzętowe Watch Dogs:

  1. Procesor: Core i7 3,5 GHz
  2. Pamięć RAM: 8 GB
  3. Karta grafiki: GeForce GTX 660 2GB lub lepsza
  4. Dysk: 25 GB
  5. OS: Windows Vista(SP2)/7/8 64-bit

Watch Dogs to gra akcji z otwartym światem, o której parę lat temu zrobiło się naprawdę głośno, głównie za sprawą zapierającego dech w piersi pokazu na targach E3 2012. Choć ostatecznie produkcja nie wzbudziła w krytykach zachwytu porównywalnego z tamtym pierwszym wrażeniem, to jednak w dalszym ciągu jest to całkiem solidny tytuł, mogący się pochwalić średnią z recenzji w serwisie Metacritic na poziomie 77-80% w zależności od platformy. Jeśli nie masz pewności, czy gra jest warta przysłowiowej świeczki i kilku minut Twojego czasu, zachęcamy do rzucenia okiem na zamieszczony poniżej materiał z rozgrywki.

  1. Watch Dogs – Upominek od firmy Ubisoft
  2. Recenzja gry Watch Dogs – Ubisoft ma już swoje GTA