Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2014, 07:00

Watch Dogs goni DayZ. Top 10 Steam (11 - 17 maja)

DayZ pozostaje niekwestionowanym liderem bestselleróţw Steama. Watch Dogs, chyba najbardziej oczekiwana gra pierwszego półrocza, depcze mu po piętach, trafiając na miejsce drugie. Sprawdź jakie jeszcze gry cieszyły się w ubiegłym tygodniu zainteresowaniem użytkowników platformy cyfrowej dystrybucji Steam.

W ubiegłym tygodniu podwoje Steama zostały trochę przewierzone. Co prawda DayZ dalej pozostaje bezkonkurencyjny, ale tuż za nim uplasowało się Watch Dogs, które będzie miało premierę w przyszłym tygodniu. Na miejsce czwarte trafiła gra ósma, poprawiona i wzbogacona o samodzielny dodatek część sagi Dynasty Warriors.

Dzięki wyprzedaży na listę powróciło The Stanley Parable. Z miejsca drugiego aż na ósme spadło Age of Mythology: Extended Edition. Przypomniały o sobie także przygody B.J Blazkowicza. Premiera Wolfenstein: The New Order odbędzie się już jutro.

1.

DayZ

2.

Watch Dogs

3.

ArmA III

4.

Dynasty Warriors 8: Extreme Legends

5.

Dark Souls II

6.

Counter-Strike: Global Offensive

7.

Space Engineers

8.

Age of Mythology: Extended Edition

9.

The Stanley Patable

10.

Wolfenstein: The New Order

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Watch Dogs

Watch Dogs