Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2014, 10:59

Najniższe w tym roku wyniki rynku wydawniczego w Wielkiej Brytanii. Top 10 UK (20 - 26 lipca)

Watch Dogs utrzymał się na prowadzeniu brytyjskiej listy przebojów handlu detalicznego. Cały rynek wydawniczy jednak dołuje z powodu wakacyjnej stagnacji. Zobacz pierwszą dziesiątkę najchętniej kupowanych gier za kanałem La Manche.

Jest prawie środek wakacji i na rynku wydawniczym dzieje się raczej niewiele, co oczywiście przekłada się na pewną stagnację na wszelakich listach przebojów. Nie inaczej jest w przypadku brytyjskich bestsellerów. Wartość przychodów z działalności wydawniczej spadła o kolejne 3%, co sprawiło, że ubiegły tydzień był najgorszy w tym roku także pod względem liczby sprzedanych pudelek z grami.

Podobnie jak przed tygodniem, na prowadzeniu znajduje się Watch Dogs ze wzrostem sprzedaży w stosunku do poprzedniego notowania o 3%. Z nieco lepszym wynikiem wzrostowym (+5%), na miejscu drugim FIFA 14. Znajdujący się na miejscu trzecim Minecraft w edycji na konsolę Xbox 360 zyskał względem poprzedniego tygodnia 4%. Najlepszym wynikiem może w pierwszej dziesiątce pochwalić się The LEGO Movie Videogame (+41%).

1.

Watch Dogs

2.

FIFA 14

3.

Minecraft: Xbox 360 Edition

4.

Sniper Elite III: Afrika

5.

The LEGO Movie Videogame

6.

Minecraft: PlayStation 3 Edition

7.

Grand Theft Auto V

8.

Titanfall

9.

Call of Duty: Ghosts

10.

Battlefield 4

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Watch Dogs

Watch Dogs