Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2014, 10:18

autor: luckie

Battlefield Hardline z hollywoodzką obsadą

Studio Visceral Games pochwaliło się, że w obsadzie gry Battlefield Hardline pojawi się kilka znanych nazwisk. W role postaci występujących w kampanii solowej wcielą się m.in.: Eugene Byrd (Kości), Kelly Hu (Nash Bridges), Benito Martinez (Synowie Anarchii) i Mark Rolston (The Shield: Świat glin).

Kampania w Battlefield Hardline powinna usatysfakcjonować fanów seriali kryminalnych - Battlefield Hardline z hollywoodzką obsadą - wiadomość - 2014-07-28
Kampania w Battlefield Hardline powinna usatysfakcjonować fanów seriali kryminalnych

Korzystając z obecności na tegorocznym Comic-Conie, przedstawiciele studia Visceral Games – ludzie odpowiedzialni za kampanię single player w Battlefield Hardline – sypnęli świeżymi informacjami na temat najnowszej odsłony popularnej serii FPS-ów. O ciekawą fabułę w trybie solowym zadbają m.in. konsultantka ds. narracji Wendy Calhoun (scenarzystka i producentka Nashville czy Justified: Bez przebaczenia) oraz Bill Johnson (montażysta Prezydencki poker, Justified: Bez przebaczenia), pracujący z aktorami przy sesjach performance capture. Battlefield Hardline będzie mógł pochwalić się iście gwiazdorską obsadą, w skład której wejdą: Eugene Byrd (znany z serialu Kości), Kelly Hu (Nash Bridges), Benito Martinez (Synowie Anarchii) i Mark Rolston (The Shield: Świat glin) – ten ostatni odegra rolę Roarka, szefa przestępczego podziemia, kontrolującego handel narkotykami.

Battlefield Hardline w skrócie
  1. Producent: Visceral Games, DICE
  2. Gatunek: FPS
  3. Cechy szczególne: wojna policji z przestępcami zamiast typowych dla serii konfliktów militarnych
  4. Platformy docelowe: PC, PS4, XONE, PS3, X360
  5. Data premiery: 2015 rok

W grze wcielimy się w policjanta z Miami, który wraz ze swoim partnerem zostaje wrobiony przez kolegów po fachu w kradzież narkotyków, po tym, jak wspólnie dokonują oni obławy na magazyn kokainy położony gdzieś na pustyni. Główny bohater będzie musiał uciec z więzienia, a następnie na własną rękę zapolować na zdrajców i oczyścić swoje imię. Twórcy już wcześniej zapowiadali, że sposób prowadzenia narracji będzie przypominał serial telewizyjny – chodzi m.in. o przedstawienie poszczególnych misji w formie odcinków zwieńczonych trzymającymi w napięciu zwrotami akcji.

Battlefield Hardline ukaże się w bliżej niesprecyzowanym terminie w 2015 roku na PC, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Chociaż przesunięcie daty premiery na przyszły rok spowodowane było chęcią dopracowania komponentu wieloosobowego, za który odpowiedzialne jest studio DICE, deweloperzy z Visceral Games również są zadowoleni z obsuwy, gdyż pozwoli im to na dokonanie dodatkowych poprawek. Tak czy inaczej, nagrywanie zdjęć zakończono już w maju, a więc nie ma co oczekiwać większych zmian w fabule.

  1. Testujemy wersję beta Battlefield: Hardline – największy skok na kasę w historii Battlefielda
  2. Kompendium wiedzy o grze Battlefield Hardline
  3. Oficjalna strona internetowa gry Battlefield Hardline
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.