Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2014, 08:58

Kolejny tydzień dla Divinity: Grzech Pierworodny. Top 10 Steam (20 - 26 lipca)

Divinity: Grzech Pierworodny po raz czwarty od czasu premiery jest najchętniej nabywaną grą w najpopularniejszej usłudze cyfrowej dystrybucji, czyli na Steamie. Zobacz jakie jeszcze gry załapały się do pierwszej dziesiątki bestsellerów ubiegłego tygodnia.

Divinity: Grzech Pierworodny czwarty tydzień z rzędu pozostaje najchętniej kupowanym tytułem z oferty Steama. Z kupnem gry nie ma żadnego problemu, ale pamiętajcie, że jeżeli nie czujecie się mocni w języku angielskim, może warto zaczekać z wydaniem pieniędzy jeszcze kilka tygodni, kiedy to ma się ukazać łatka umożliwiająca zabawę po polsku. Cdp.pl planuje jej wydanie na przełom sierpnia i września.

Po chwilowej nieobecności na listę powrócił weteran RPG, czyli Skyrim w edycji Legendarnej. Do łaski graczy dzięki obniżce ceny wróciło także interesujące Planet Explorers. Całkiem nieźle radzi sobie także zestaw gier o żywych trupach - Dead Island - od Techlandu.

1.

Divinity: Grzech Pierworodny

2.

Dark Souls II Season Pass

3.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition

4.

DayZ

5.

Counter-Strike: Global Offensive

6.

Planet Explorers

7.

Dead Island Franchise Pack

8.

Dungeon Defenders Eternity

9.

The Forest

10.

The Elder Scrolls Online

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.