Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2014, 15:15

autor: Sarge

Wieści ze świata (Wiedźmin 3: Dziki Gon, Watch Dogs, Destiny) 22/5/14

Dziś piszemy m.in. o zapowiadanym fragmencie rozgrywki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na targach E3, możliwości wstępnego pobierania Destiny na PlayStation 4, wymaganiach sprzętowych pecetowej wersji Watch Dogs, a także o aktualizacji sieciowej strzelaniny Verdun. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Typing of the Dead: Overkill

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę The Typing of the Dead: Overkill. Dzieło studia Modern Dream można aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 6,11 euro (ok. 26 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Studio CD Projekt Red ogłosiło, że na czerwcowych targach E3 zaprezentuje 45-minutowy fragment rozgrywki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na pokaz będą mogli udać się osoby, które wcześniej zarezerwują sobie taką możliwość na imprezie, ale mamy nadzieję, że udostępniony zostanie również materiał wideo w sieci. Targi E3 w Los Angeles odbędą się w dniach 10-12 czerwca.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zostanie zaprezentowany na targach E3
Wiedźmin 3: Dziki Gon zostanie zaprezentowany na targach E3

Destiny

Destiny będzie pierwszą grą na PlayStation 4 obsługującą funkcję wstępnego pobierania przed premierą. Oznacza to, że nabywcy pre-ordera cyfrowej wersji otrzymają możliwość ściągnięcia potrzebnych danych na co najmniej kilka dni przed debiutem produkcji studia Bungie. Dzięki temu gracze będą mogli rozpocząć zabawę o północy z 8 na 9 września bieżącego roku. Pre-order na Destiny jest już dostępny na amerykańskim PlayStation Store. Nie wiadomo, kiedy podobna oferta trafi do Europy.

Qtracker

W związku z planowanym wyłączeniem usługi GameSpy, program Qtracker przyniesie ze sobą serwery zastępcze dla starych gier, umożliwiając w nich rozgrywkę sieciową. Wśród obsługiwanych produkcji wymieniono takie tytuły jak Battlefield 1942, Battlefield Vietnam, Halo, Heretic II, Medal of Honor: Allied Assault, Return to Castle Wolfenstein czy Vietcong. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Verdun

Studio BlackMill Games udostępniło na Steamie aktualizację do wczesnej wersji gry Verdun. Patch przynosi ze sobą m.in. odświeżony interfejs graficzny, niemieckie i francuskie głosy postaci, zupełnie nową mapę, a także zbalansowanie broni. Twórcy chwalą się, że są coraz bliżej wydania końcowego produktu. Premiera odbędzie się latem tego roku.

Watch Dogs

Jedno z anonimowych źródeł serwisu DSOGaming donosi, że pecetowa wersja gry Watch Dogs będzie działać nawet na komputerach z 4 GB pamięci RAM, mimo że minimalne wymagania sprzętowe na Steamie mówią o 6 GB RAM. Na Twitterze potwierdził to Jonathan Morin, dyrektor kreatywny Watch Dogs. Zastrzegł jednak, że na pecetach wyposażonych w pamięć 4 GB RAM gra może nie działać najlepiej, a w trakcie rozgrywki nie powinny być uruchomione inne aplikacje.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. JUJU
 2. Wasteland 2
 3. Batman: Arkham Knight
 4. Verdun
 5. Hyrule Warriors
 6. Cel Damage HD
 7. Space Hulk: Deathwing
 8. Micreated
 9. Evolve

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Silence: The Whispered World 2 – kulisy produkcji – lokacje
 2. Batman: Arkham Knight – Evening the Odds trailer (PL)