Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2014, 15:40

autor: Sarge

Evolve - data premiery kooperacyjnego FPS-a od twórców Left 4 Dead

Ujawniona została dokładna data premiery gry Evolve autorstwa zespołu Turtle Rock Studios, odpowiedzialnego wcześniej za strzelaninę Left 4 Dead. Przy okazji zapraszamy do przeczytania zapowiedzi, która pojawiła się dzisiaj w serwisie gry-online.pl.

Firma 2K Games ujawniła, że gra Evolve zadebiutuje 21 października bieżącego roku na całym świecie. Data premiery dotyczy wersji na wszystkie platformy sprzętowe, a więc PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Dotychczas wiadomo było tylko, że do debiutu tej pierwszoosobowej strzelaniny dojdzie jesienią. Wydawca ogłosił, że do zamówień przedpremierowych dołączany będzie gratis w postaci dodatku DLC Monster Expansion Pack. W skład tego rozszerzenia wejdzie skórka Savage Goliath oraz nowy potwór, który jeszcze nie został zaprezentowany. Przy okazji dzisiejszej wiadomości udostępniono kilka nowych screenów, które możecie oglądać poniżej. W czerwcu możemy spodziewać się nowych materiałów wideo promujących Evolve, gdyż gra będzie dostępna w grywalnej wersji na targach E3 w Los Angeles.

Tymczasem zapraszamy Was do przeczytania najnowszej zapowiedzi Evolve, udostępnionej dzisiaj na łamach gry-online.pl. Kacper Pitala miał okazję uczestniczyć w specjalnym pokazie gry w Kaliforni i spisał dla Was najświeższe wrażenia. Oprócz tego w serwisie tvgry.pl pojawił się materiał wideo, z którego również możecie dowiedzieć się kilku ciekawych informacji.

Evolve to sieciowa strzelanina pierwszoosobowa autorstwa Turtle Rock Studios, w której połączono elementy kooperacji i rywalizacji między graczami. Akcja została osadzona w przyszłości, kiedy najemnicy muszą mierzyć się z niebezpiecznymi potworami. Tytuł oferuje kilka trybów zabawy, ale w podstawowej formie rozgrywka polega na walce czteroosobowego zespołu żołnierzy z monstrum, w którego wciela się piąty gracz.