Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2014, 17:19

autor: Góral

Watch Dogs - obejrzyj zabawną reklamę gry

Firma Ubisoft, wydawca gry Watch Dogs, opublikowała nowe nagranie wideo promujące wyczekiwany tytuł. Tym razem postanowiono pożartować z klientów niewielkiego sklepu ze smartfonami, którzy otrzymali aplikację pozwalającą na manipulowanie systemami elektronicznymi.

Premiera Watch Dogs, wyczekiwanej gry akcji od firmy Ubisoft, odbędzie się za 27 maja na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC. W związku z tym, wydawca produkcji stara się nagłaśniać swój tytuł jak tylko może. Oprócz spotów telewizyjnych, kolejnych zwiastunów i innych materiałów wideo, specjaliści od reklamy zatroszczyli się także o poniższe nagranie, wcielające w życie podstawowy element Watch Dogs – hakowanie środowiska. W serwisie naprawiającym smartfony przypadkowym klientom instalowano aplikację, pozwalającą na manipulowanie urządzeniami, włamywanie się do samochodów, zmienianie świateł drogowych, itd. Jeżeli chcecie poznać zakończenie tego żartu, to zachęcam do obejrzenia poniższego materiału wideo. Natomiast osoby zainteresowane kupnem nadchodzącej gry, odsyłam do naszej porównywarki cenowej, która pomoże znaleźć najlepsze oferty polskich sprzedawców.

Watch Dogs to sandoboksowa gra akcji, w której wcielamy się Aidena Pearce’a – hakera potrafiącego włamywać się do systemów elektronicznych, którymi naszpikowane jest miasto Chicago, będące miejscem akcji produkcji. Tytuł jest jednym z najbardziej wyczekiwanych projektów bieżącego roku, o czym świadczy chociażby rekordowa ilość złożonych zamówień przedpremierowych. Po więcej informacji odsyłam do naszej zapowiedzi.