Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2014, 17:08

autor: Góral

Konkurs Watch Dogs - wygraj kartę grafiki NVIDIA GeForce GTX 780

W związku z premierą gry Watch Dogs, wraz z firmą Ubisoft przygotowaliśmy kolejny konkurs, w którym do wygrania jest karta graficzna Asus NVIDIA GeForce GTX 780. Zabawa polega na wymyśleniu hasła reklamowego oraz polskiej nazwy dla systemu ctOS.

Konkurs Watch Dogs - do wygrania karta grafiki NVIDIA GeForce GTX 780 - ilustracja #1

W związku z premierą gry Watch Dogs od firmy Ubisoft, wraz z wydawcą tytułu przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs. Tym razem do wygrania jest karta graficzna Asus NVIDIA GeForce GTX 780, a zadanie jest całkiem proste. By wejść w posiadanie wydajnego układu, należy wymyślić hasło reklamowe oraz polską nazwę dla systemu ctOS, który sprawuje kontrolę nad miastem Chicago w świecie Watch Dogs. Swoją odpowiedź trzeba wpisać w poście pod stroną konkursową do dnia 5 czerwca 2014 roku. Pamiętajcie także, że w zabawie mogą brać udział wyłącznie użytkownicy zarejestrowani przed 27 maja 2014 roku. Dodatkowo, koniecznie uzupełnijcie wszystkie dane osobowe oraz wyraźcie zgodę na ich przetwarzanie w profilu moje.gry-online.pl. Pozostałe informacje znajdziecie na poniższej stronie konkursowej.

Przy okazji zachęcam do zapoznania się z recenzjami gry Watch Dogs (w tym także i naszą) oraz z materiałem wideo przygotowanym przez ekipę tvgry.pl. Warto także zaznajomić się z przewodnikiem przygotowanym przez firmę Nvidia, zawierającym wyjaśnienia poszczególnych ustawień graficznych PC-towej wersji wraz ze screenami obrazującymi różnice.

Watch Dogs to sandboksowa gra akcji, w której wcielamy się w Aidena Pearce’a – cyberterrorystę, pragnącego zemścić się na mordercach jego siostrzenicy. Tytuł dostępny jest w sklepach na terenie całego kraju na konsolach Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. W późniejszym czasie ukaże się także edycja dedykowana konsoli Wii U.