Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2014, 17:25

autor: Orbech

The Order: 1886 dopiero w lutym 2015 roku [News zaktualizowany]

Wygląda na to, że gra The Order: 1886 zadebiutuje na rynku o kilka miesięcy później niż początkowo planowano. Nie jest to jeszcze potwierdzona informacja, ale prawdopodobnie w produkcję studia Ready At Dawn zagramy dopiero w lutym przyszłego roku.

The Order: 1886 zaliczy lekki poślizg. Premiera gry nastąpi prawdopodobnie w 2015 roku. - The Order: 1886 – przesunięto premierę gry na luty 2015 roku - wiadomość - 2014-05-27
The Order: 1886 zaliczy lekki poślizg. Premiera gry nastąpi prawdopodobnie w 2015 roku.

AKTUALIZACJA: Firma Sony potwierdziła, że premiera The Order: 1886 zaliczy poślizg i gra ukaże się w pierwszych miesiącach 2015 roku.

The Order: 1886 w skrócie:
  • Producent: Ready At Dawn Studios,
  • Gatunek: gra akcji TPP w klimatach steampunkowych,
  • Platformy: PS4,
  • Premiera: luty 2015 rok.

Wszystko wskazuje na to, że na świetnie zapowiadającą się grę The Order: 1886, która trafi wyłącznie na konsolę PlayStation 4, poczekamy trochę dłużej niż to pierwotnie planowano. Początkowa data premiery tytułu ustalona była na listopad bieżącego roku, jednak użytkowniczka o nicku NaughtyGods zamieściła na swoim Twitterze informację, że The Order: 1886 zadebiutuje na rynku dopiero w lutym 2015 roku. Powołała się ona na swój kontakt w redakcji serwisu GameReactor i choć komunikat o opóźnieniu premiery tytułu mieliśmy otrzymać oficjalnie jutro, to wieści te potwierdził użytkownik Shinobi602, który znany jest ze swojej dobrej orientacji w branży growej. Więcej szczegółów poznamy, gdy studio Ready At Dawn wystosuje oficjalne obwieszczenie. Trzeba jednak powiedzieć, że raptem trzymiesięczne opóźnienie jest niczym strasznym, a przecież dzięki niemu otrzymamy bardziej dopracowany produkt.

The Order: 1886 będzie trzecioosobową grą akcji w klimacie steampunkowym, w której trafimy do alternatywnej wersji epoki wiktoriańskiej, gdzie niektórzy ludzie poprzez mutację zmieniają się w bestie. Dochodzi do wyniszczającej wojny, a gracz wcieli się w członka Zakonu stojącego po stronie ludzkości, którego celem jest unicestwienie potworów. Członkowie organizacji mają wykorzystywać do walki specjalną substancję o nazwie Czarna Woda, która pozwala leczyć szybko rany i znacząco spowalnia starzenie się, a więc członkowie Zakonu mogą kontynuować swoją krucjatę nawet przez setki lat.

Mechanika rozgrywki przypominać ma tę z serii Gears of War, a więc duży nacisk położono na dopracowanie systemu osłon. Gra prezentować ma wysoki poziom oprawy graficznej, co widać już na pierwszych filmach z rozgrywki. Wiadomo również, że tytuł ma działać w rozdzielczości 1080p i w 30 klatkach na sekundę. The Order: 1886 będzie produkcją ekskluzywną i zostanie wydana tylko na PlayStation 4.