Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2020, 21:48

autor: Adrian Werner

Watch Dogs: Legion – Aiden Pearce powróci w dodatku

Firma Ubisoft wypuściła nowy zwiastun Watch Dogs: Legion i ujawniła, że w planach jest samodzielny dodatek, którego głównym bohaterem będzie znany z pierwszego Watch Dogs Aiden Pearce.

Pokaz Ubisoft Forward 2 okazał się bardzo owocny dla osob czekających na Watch Dogs: Legion. Zaprezentowano nowy zwiastun, koncentrujący się na różnych postaciach, które będziemy mogli zwerbować podczas rozgrywki. Ogłoszono również, że w grze wystąpi raper Stormzy. Wokół postaci artysty obracać się będzie jedna z misji.

Najciekawszą nowinę zastanowiono jednak na sam koniec. Twórcy ogłosili, że częścią przepustki sezonowej będzie dodatek, który pozwoli pokierować Aidenem Pearce'em, czyli bohaterem pierwszego Watch Dogs. DLC ma zaprezentować unikalną historię ukazującą dalsze losy tego mściciela. Co ciekawe, będzie to rozszerzenie samodzielne, więc niewymagające pełnej wersji trzeciej części cyklu.

Przypomnijmy, że Watch Dogs: Legion ukaże się 29 października tego roku na pecety, konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz streamingową platformę Google Stadia. 10 listopada gra trafi na Xboksa Series X/S. W tym roku ukaże się także wersja na PS5, ale na razie nie podano terminu jej premiery.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w Watch Dogs Legion – sandbox bez głównego bohatera
Watch Dogs: Legion – Aiden Pearce powróci w dodatku - ilustracja #1

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej