Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2020, 21:25

autor: qjin

Immortals Fenyx Rising – gameplay trailer i data premiery

Wydarzenie Ubisoft Forward rozpoczęło się od prezentacji Immortals: Fenyx Rising. Podczas pokazu zobaczyliśmy zwiastun z fragmentami rozgrywki oraz filmik omawiający poszczególne elementy składowe gry. Ujawniono również datę premiery.

Immortals Fenyx Rising – gameplay trailer i data premiery - ilustracja #1
Gods & Monsters nazywa się od teraz oficjalnie Immortals: Fenyx Rising.

Dzisiaj o godzinie 21:00 czasu polskiego rozpoczęła się transmisja z drugiej edycji wydarzenia online Ubisoft Forward. Na wstępie pokazano Immortals: Fenyx Rising, znane wcześniej jako Gods & Monsters. Będzie to przygodowa gra akcji TPP w otwartym świecie w realiach greckiej mitologii. Podczas pokazu zobaczyliśmy efektowny zwiastun z rudowłosą bohaterką Fenyx, w którym na końcu poznaliśmy datę premiery, ustaloną na 3 grudnia 2020 roku.

Oprócz trailera z fragmentami rozgrywki doczekaliśmy się również bardziej rozbudowanego materiału wideo, omawiającego poszczególne aspekty Immortals: Fenyx Rising. Przygodę rozpoczniemy od stworzenia własnej postaci, której celem ma być uratowanie greckich bogów i pokonanie Tyfona (zadanie ułatwią nam legendarne bronie, specjalne wyposażenie, błogosławieństwa czy mityczne zdolności). W grze pojawią się takie postacie jak Zeus, Hermes czy Prometeusz. W udostępnionym filmiku można również przyjrzeć się pięknym krajobrazom świata podzielonego na zróżnicowane regiony, skrywające wiele sekretów czy zagadek środowiskowych czekających na rozwiązanie.

Immortals: Fenyx Rising zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series S i X oraz Nintendo Switch.