Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2020, 22:02

autor: Adrian Werner

Ubisoft Forward 2 [Aktualizacja: podsumowanie konferencji]

Dzisiaj wieczorem odbyła konferencja Ubisoft Forward, na której pokazano takie gry jak Watch Dogs: Legion, Immortals: Fenyx Rising czy Prince of Persia The Sands of Time Remake.

Najważniejsze wiadomości z Ubisoft Forward:

Drugi pokaz Ubisoft Forward już za nami. Czas na podsumowania.

 1. Watch Dogs: Legion – Aiden Pearce powróci w dodatku
 2. Prince of Persia The Sands of Time Remake zapowiedziany
 3. Rainbow Six Siege - mistrzostwa świata, nowy sezon i Sam Fisher
 4. Riders Republic od Ubisoftu pokaże szalone sportowe zmagania
 5. Far Cry: Dive Into Insanity – Vaas powróci
 6. Immortals Fenyx Rising – gameplay trailer i data premiery

Zapowiedzi gier Ubisoftu:

Równolegle opublikowaliśmy dwie zapowiedzi nadchodzących gier Ubisoftu:

 1. Prince of Persia Remake powstaje! Widziałem odświeżone Sands of Time
 2. Immortals Fenyx Rising, czyli jak z AC Odyssey zrobić Zeldę

Poprzednia wiadomość:

Dzisiaj wieczorem odbędzie się kolejna prezentacja z serii Ubisoft Forward, na której pokazane zostaną nadchodzące produkcje tego wydawcy. Transmisja ruszy o 21:00 czasu polskiego. Tradycyjnie przygotujemy dla Was relację z tego wydarzenia.

Zachęcamy też do oglądania streama z redakcjami TVGRY oraz GRYOnline.pl, który wystartuje dzisiaj o 20:30. W trakcie transmisji będziemy na żywo komentowali przebieg konferencji Ubisoft Forward.

Na pokazie zobaczymy najważniejsze nadchodzące gry Ubisoftu, czyli Assassin's Creed: Valhalla, Watch Dogs: Legion oraz Far Cry 6. Wiemy również, że wśród prezentowanych tytułów pojawi się Immortals: Fenyx Rising, czyli projekt, który dawniej znany był jako Gods & Monsters, jak również sportowa zręcznościówka Roller Champions.

Ubisoft Forward 2 [Aktualizacja: podsumowanie konferencji] - ilustracja #1
Podczas pokazu obejrzymy m.in. nowe materiały z AC Valhalla.

Na dzisiejszym Ubisoft Forward poznamy również nowe informacje na temat dalszego rozwoju gier Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, For Honor, Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, Brawlhalla, Tom Clancy's The Division 2 oraz Hyper Scape.

Ponadto wiele wskazuje na to, że podczas prezentacji ujawniony zostanie remake kultowego Prince of Persia. Plotki o tym projekcie pojawiły się już kilka dni temu, a teraz karty gry odnaleziono w brytyjskim oddziale sklepu Amazon.

Wiadomo za to, że na pewno nie zobaczymy Skull & Bones. Projekt ten miał bardzo burzliwy cykl produkcyjny i od dłuższego czasu nie był prezentowany przez wydawcę. Stojąca na czele zespołu deweloperskiego Elisabeth Pellen opublikowała na oficjalnej stronie wiadomość, w której zapewniła, że obecnie prace przebiegają w szybkim tempie, ale twórcy nie są jeszcze gotowi pokazać grę światu.

Warto na koniec wspomnieć, że z okazji Ubisoft Forward w sklepach Steam oraz Ubisoft Store zorganizowano liczne przeceny gier wydawcy.

 1. Oficjalna strona Ubisoft Forward
 2. Promocja w sklepie Ubisoft Store
 3. Promocja na Steamie