Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2020, 21:57

Rainbow Six Siege - mistrzostwa świata, nowy sezon i Sam Fisher

Dzisiejszego wieczoru zapowiedziano narodowe mistrzostwa świata w grze Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Ujawniono również szczegóły dotyczące nowego sezonu, w tym te obejmujące operatora Sama Fishera.

Rainbow Six Siege - mistrzostwa świata, nowy sezon i Sam Fisher - ilustracja #1
Pierwsze mistrzostwa świata w Rainbow Six: Siege odbędą się latem przyszłego roku.

W ramach dzisiejszej prezentacji Ubisoft Forward francuska firma zaprezentowała kilka nowości, których spodziewać mogą się gracze sieciowej strzelanki Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Przede wszystkim ogłoszono pierwsze w historii narodowe mistrzostwa świata, które odbędą się latem przyszłego roku i w których udział weźmie 45 krajów oraz regionów.

Przedstawiono także szczegółowe informacje dotyczące nowego sezonu - operacji Shadow Legacy - który jest już dostępny na serwerach. Dzięki niemu do produkcji trafił nowy operator o pseudonimie Zero, pod którym ukrywa się nie kto inny jak Sam Fisher znany z serii gier Splinter Cell. Dowiedzieliśmy się również m.in., że zmian doczekała się mapa Domek górski, a gracze otrzymali możliwość banowania map w grach rankingowych, jak i nierankingowych. Więcej informacji o aktualizacji znajdziecie pod tym adresem.