Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2020, 15:45

Prince of Persia Remake może pojawić się na Ubisoft Forward

Według Jasona Schreiera remake kultowego Prince of Persia, o którym plotki krążą już od pewnego czasu, może zostać oficjalnie zapowiedziany podczas Ubisoft Forward. Impreza odbędzie się 10 września.

Mniej więcej w połowie sierpnia serca wszystkich miłośników cyklu Prince of Persia zaczęły bić nieco mocniej. Wszystko za sprawą gwatemalskiego sklepu internetowego MAX, w którym pojawiła się pozycja Prince of Persia Remake na konsole PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Wiarygodności temu przeciekowi dodał Jason Schreier, który napisał na Twitterze, że „sprzedawcy detaliczni lubią psuć niespodzianki Ubisoftowi”. Znany branżowy dziennikarz współpracujący obecnie z Bloombergiem powrócił do tego tematu w swoim ostatnim podcaście. Zdradził, że francuski wydawca planuje (albo przynajmniej planował) zapowiedzieć Prince of Persia Remake, wraz z kilkoma innymi grami, podczas wydarzenia Ubisoft Forward (via DSOG).

Prince of Persia Remake może pojawić się na Ubisoft Forward - ilustracja #1
Czy zgodnie z wcześniejszym przeciekiem Prince of Persia powróci w listopadzie?

Czy słowa Schreiera się potwierdzą? Wszystko okaże się jasne 10 września, kiedy to odbędzie się prezentacja Ubisoft Forward. Wydarzenie wystartuje o godzinie 21:00 czasu polskiego, natomiast godzinę wcześniej rozpocznie się tzw. pre-show. Całość będziecie mogli obejrzeć na tej stronie.

  1. Oficjalna strona serii Prince of Persia