Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 września 2020, 15:55

Władca Pierścieni - zobacz fantastyczną figurkę Uruk-hai

Firma Prime 1 Studio zapowiedziała kolejną imponującą figurkę. Tym razem jest to model berserkera Uruk-hai z filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże, który będzie dostępny w dwóch edycjach wycenionych na kilka tysięcy złotych.

Władca Pierścieni - zobacz fantastyczną figurkę Uruk-hai - ilustracja #1
Japońscy artyści szykują kolejną zachwycającą figurkę.

Dotychczas japońska firma Prime 1 Studio dostarczyła nam figurki z takich produkcji jak Doom, Horizon: Zero Dawn, Death Stranding i God of War. Jednakże spółka nie samymi grami żyje i w jej ofercie nie brakuje projektów na licencji filmów. Ostatnim z nich jest berserker Uruk-hai z ekranizacji Władcy Pierścieni: Dwóch wież w reżyserii Petera Jacksona. Figurka w skali 1:4 mierzy 93,3 centymetra wysokości (łącznie z mieczem), 49,3 cm długości oraz 48,4 cm szerokości. Podstawkę modelu ozdobiono motywami filmowej bitwy o Helmowy Jar, nawiązują do niej też strzały w ciele orka. Całość możecie zobaczyć na grafikach zamieszczonych poniżej.

Prime 1 Studio jak zwykle zadbało o wierne odtworzenie najmniejszych szczegółów postaci, co – rzecz jasna – przełożyło się na wysoką cenę. Figurkę berserkera wyceniono na 899 dolarów, a więc około 3390 złotych, i to w wersji standardowej. Oprócz niej bowiem jest dostępne także wydanie deluxe z wymienialnymi elementami, m.in. dwoma portretami oraz akcesoriami (w tym… głową wojownika Rohirrimów). Za ten zestaw z dodatkami zapłacimy 1099 dolarów (ok. 4143 zł). Firma zaznaczyła też, że szczegóły produktu mogą jeszcze ulec zmianie bez zapowiedzi. Jeśli jednak nie odstrasza Was to oraz zaporowa cena, zamówienia przedpremierowe możecie składać na stronie Prime 1 Studio. Na zebranie funduszy macie dużo czasu – figurka trafi do sprzedaży dopiero na przełomie 2021 i 2022 roku.