Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2019, 11:20

autor: AlexB

Oto imponująca figurka Baldura z God of War kosztująca 4540 złotych

Japońska firma Prime 1 Studio przygotowała prototyp imponującej, mierzącej przeszło 62 centymetry figurki Baldura z gry God of War. Została ona wyceniona na 1199 dolarów (około 4540 złotych), a jej premiera zaplanowana jest na okres między lipcem a listopadem 2020 roku.

Baldur napsuł sporo krwi Kratosowi… - Oto imponująca figurka Baldura z God of War kosztująca 4540 złotych - wiadomość - 2019-07-16
Baldur napsuł sporo krwi Kratosowi…

Szykuje się kolejna gratka dla kolekcjonerów. Firma Prime 1 Studio z siedzibą w Tokio zaprezentowała prototyp figurki stworzonej na licencji ubiegłorocznej odsłony kultowego cyklu slasherów God of War, która przedstawia szykującego się do ciosu Baldura, głównego przeciwnika Kratosa w rzeczonej grze, w otoczeniu podrzędnych wrogów. Wykonano ją ze sztucznego kamienia (polystone). Ma ona 62,2 cm wysokości, 55,3 cm szerokości i 59,6 cm głębokości. Z tak imponującymi rozmiarami w parze idzie staranne wykonanie. Twórcy chwalą się dbałością o najmniejsze detale, takie jak tatuaże czy rysy twarzy. Efekty ich pracy możecie podziwiać na poniższych ilustracjach. Uwaga! Prime 1 Studio zaznacza, że przed oficjalną premierą pewne elementy mogą się jeszcze zmienić.

Oto imponująca figurka Baldura z God of War kosztująca 4540 złotych - ilustracja #2
Oto imponująca figurka Baldura z God of War kosztująca 4540 złotych - ilustracja #3
Oto imponująca figurka Baldura z God of War kosztująca 4540 złotych - ilustracja #4
...a wkrótce będzie można postawić go na półce. - Oto imponująca figurka Baldura z God of War kosztująca 4540 złotych - wiadomość - 2019-07-16
...a wkrótce będzie można postawić go na półce.

Jak to jednak zazwyczaj bywa, wysoka jakość oznacza również zaporową cenę. Figurkę nazwaną Baldur & Broods wyceniono na 1199 dolarów (około 4540 złotych). Zamówienia przedpremierowe możecie składać w tym miejscu. Preorder oznacza wymóg wpłacenia zaliczki w wysokości 119,90 dolarów. Pozostałą część kwoty będziecie musieli przelać w okolicach dostawy, która planowana jest na okres między lipcem a listopadem 2020 roku. Całość można też rozłożyć na maksymalnie 12 rat.

W przedsprzedaży znajduje się również ekskluzywna edycja figurki Baldura, która zawiera specjalny stojak z logiem God of War. Kosztuje ona tyle samo, co zwykła wersja, lecz w ofercie znajduje się jedynie 500 sztuk, zatem jeśli kogoś interesuje to wydanie, to nie powinien się zbyt długo zastanawiać.

To nie koniec atrakcji związanych z God of War przygotowywanych przez firmę Prime 1 Studio. Wkrótce ruszy również przedsprzedaż figurki Kratosa i Atreusa. Razem ze statuetką Baldura mają one tworzyć elegancką całość, imponująco prezentującą się na półce.

Oto imponująca figurka Baldura z God of War kosztująca 4540 złotych - ilustracja #6
W przygotowaniu jest również figurka Kratosa i Atreusa. - Oto imponująca figurka Baldura z God of War kosztująca 4540 złotych - wiadomość - 2019-07-16
W przygotowaniu jest również figurka Kratosa i Atreusa.