Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 lutego 2020, 10:55

autor: AlexB

Zobacz ogromne figurki z Horizon Zero Dawn i Doom Eternal

Podczas Winter Wonder Festiwal 2020 firma Prime 1 Studio zaprezentowała okazałe figurki, które wkrótce trafią do sprzedaży. Prezentują one takich bohaterów jak Aloy z Horizon: Zero Dawn, Doom Slayera z Doom Eternal czy Goku i Vegetę z Dragon Balla.

Figurka Aloy od Prime 1 Studio była jedną z atrakcji Winter Wonder Festival 2020. - Zobacz efektowne figurki Aloy, Goku i Vegety od Prime 1 Studio - wiadomość - 2020-02-11
Figurka Aloy od Prime 1 Studio była jedną z atrakcji Winter Wonder Festival 2020.
W SKRÓCIE
  1. Podczas Winter Wonder Festival 2020 japońska firma Prime 1 Studio zaprezentowała swoje nowe figurki.
  2. Trafią one do sprzedaży wkrótce, ich cena nie jest na razie znana.
  3. Ponadto na Winter Wonder Festival 2020 można było zobaczyć inne dzieła Prime 1 Studio.

W miniony weekend w mieście Chiba w Japonii odbyła się wystawa Winter Wonder Festival 2020, na której zaprezentowali się mniej lub bardziej profesjonalni twórcy figurek. Był to istny raj dla każdego kolekcjonera, który planuje w przyszłości poszerzyć swój zbiór. Wzrok przyciągały przede wszystkim dzieła firmy Prime 1 Studio. Jej przedstawiciele pokazali kilka najnowszych statuetek, które niedługo będzie można zakupić w ich sklepie. Prezentują one takie gwiazdy, jak Aloy wraz ze Stalkerem z Horizon: Zero Dawn, Doom Slayera z Doom Eternal, Jokera, czyli głównego bohatera Persony 5, Goku i Vegetę z Dragon Balla, czy samego Predatora. Zdjęcia części figurek umieściliśmy poniżej. Jeśli macie ochotę na więcej, odwiedźcie Instagrama studia Prime 1 bądź tę stronę.

Źródło: The Toyark - Zobacz efektowne figurki Aloy, Goku i Vegety od Prime 1 Studio - wiadomość - 2020-02-11
Źródło: The Toyark

Jak na razie nie wiemy, ile będą kosztowały zaprezentowane figurki. Znając jednak Prime 1 Studio, dodanie ich do swojej kolekcji nie będzie tanią inwestycją. W oficjalnym sklepie ceny ich dzieł zaczynają się bowiem od około 1000 dolarów.

Prime 1 Studio nie ograniczyło się jednak tylko do zaprezentowania dopiero nadchodzących figurek. Na Winter Wonder Festival 2020 pojawiło się również kilka dzieł firmy, które są już dostępne w sprzedaży. Wśród nich wyróżniają się Deanerys z serialu Gra o tron, Sauron z filmowego cyklu Władca Pierścieni oraz Sam Porter Bridges – główny bohater ubiegłorocznego przeboju autorstwa Hideo Kojimy, Death Stranding.

Zobacz efektowne figurki Aloy, Goku i Vegety od Prime 1 Studio - ilustracja #7
Zobacz efektowne figurki Aloy, Goku i Vegety od Prime 1 Studio - ilustracja #8
Źródło: Instagram - Zobacz efektowne figurki Aloy, Goku i Vegety od Prime 1 Studio - wiadomość - 2020-02-11
Źródło: Instagram

Przypominamy, że o japońskim Prime 1 Studio pisaliśmy już niejednokrotnie. Prezentowaliśmy chociażby stworzone przez nie figurki Kratosa, Atreusa oraz Baldura z najnowszej odsłony cyklu God of War, a także statuetki Yennefer z Wiedźmina 3. A to zaledwie cześć asortymentu, jaki można znaleźć w sklepie firmy. Jeśli zatem chcecie pooglądać inne dzieła jej pracowników bądź posiadacie sporo pieniędzy, z którymi akurat nie macie co zrobić i zawsze marzyliście o postawieniu sobie jakieś rzeźby w pokoju, to zapraszamy do odwiedzenia poniższej strony.

  1. Oficjalna strona firmy Prime 1 Studio
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.