Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 11 lutego 2020, 10:21

autor: Froozyy

Zapowiedziano 3. sezon Sex Education

Netflix zapowiedział trzeci sezon popularnego serialu Sex Education. Nie wiadomo jeszcze, kiedy pojawią się nowe odcinki, ale nie należy spodziewać się ich zbyt prędko. Niecały miesiąc temu swoją premierę miała druga seria.

Sex Education cieszy się sporą popularnością. - Zapowiedziano 3. sezon Sex Education - wiadomość - 2020-02-11
Sex Education cieszy się sporą popularnością.
SERIAL SEX EDUCATION W SKRÓCIE:
  • Data premiery w Polsce: 11 stycznia 2019;
  • Gatunek: komedia/dramat;
  • Liczba sezonów: 2 (potwierdzono powstanie trzeciego);
  • Liczba odcinków: 16;
  • Gdzie obejrzeć: Netflix.

Wczoraj Netflix zapowiedział kolejny (trzeci) sezon Sex Education, czyli serialu o Otisie postanawiającym wraz z Maeve udzielać w szkole porad seksualnych. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie pojawią się nowe odcinki. Nie należy jednak spodziewać się ich zbyt szybko, bowiem drugi sezon zadebiutował niedawno – 17 stycznia 2020 roku.

Serial cieszy się sporą popularnością. Debiutancki sezon obejrzano w ciągu pierwszego miesiąca w niemal 40 milionach gospodarstw domowych. W produkcji poruszane są ważne kwestie oraz problemy młodych ludzi powiązane z intymnością oraz seksualnością. Dorastając, Otis przysłuchiwał się sesjom terapeutycznym prowadzonym przez matkę i dzięki temu teraz posiada ogromną wiedzę na te tematy. Mimo że sam zmaga się z fobią i brakiem doświadczenia w sprawach łóżkowych, za namową Maeve postanawia „otworzyć” w szkole poradnię, która cieszy się sporą popularnością.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.