Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2020, 10:11

autor: Aquma

The Division 2 Warlords of New York - przeciek ujawnia dodatek

Według przecieku, który pojawił się na forum Reddit, sieciowa gra akcji Tom Clancy’s The Division 2 otrzyma płatny dodatek Warlords of New York. Rozszerzenie zaoferuje m.in. nową mapę, scenariusz i duże zmiany w systemie progresji.

The Division 2 otrzyma płatne DLC. - The Division 2 Warlords of New York - przeciek ujawnia dodatek - wiadomość - 2020-02-11
The Division 2 otrzyma płatne DLC.

W SKRÓCIE:

  1. The Division 2 otrzyma płatny dodatek pod tytułem Warlords of New York;
  2. DLC wprowadzi nową mapę, scenariusz i sprzęt oraz zmieni i rozbuduje system progresji (maksymalnym poziomem będzie 40.);
  3. informacje pochodzą z API Xboksa;
  4. rozszerzenie prawdopodobnie zostanie zapowiedziane dziś.

Na forum Reddit pojawiły się informacje o dodatku rozpoczynającym drugi rok wsparcia dla The Division 2, zatytułowanym Warlords of New York. Rozszerzenie przeniesie nas do tytułowego miasta (znanego z pierwszej części). Zmierzymy się tam z Aaronem Keenerem – byłym agentem Dywizji, który porzucił tę organizację oraz jej ideały i postanowił przejąć kontrolę nad dzielnicą Dolnego Manhattanu. Warto odnotować, że DLC najprawdopodobniej będzie płatne.

The Division 2 Warlords of New York - przeciek ujawnia dodatek - ilustracja #2
The Division 2 Warlords of New York - przeciek ujawnia dodatek - ilustracja #3
The Division 2 Warlords of New York - przeciek ujawnia dodatek - ilustracja #4
Warlords of New York. - The Division 2 Warlords of New York - przeciek ujawnia dodatek - wiadomość - 2020-02-11
Warlords of New York.

Należy zaznaczyć, że opisane tutaj doniesienia są nieoficjalne, choć ich źródło wydaje się być godne zaufania – informacje wyciągnięto bezpośrednio z tzw. API (application programming interface, tłum. interfejs programowania aplikacji) Xboksa. Autorzy przecieku zdradzili też szereg szczegółów na temat omawianego dodatku. Otrzymamy zupełnie nowy scenariusz i lokacje, których będziemy mogli doświadczyć zarówno w kooperacji, jak i samotnie. Gra doczeka się też dużych zmian w systemie progresji, a maksymalny poziom zostanie podniesiony do 40. Nie zabraknie również nowych przedmiotów i umiejętności.

Wszystko wskazuje na to, że dodatek The Division 2: Warlords of New York zostanie zapowiedziany dziś – sugeruje to opublikowany wczoraj tweet.

Pozostaje nam tylko czekać na oficjalną zapowiedź. Przypominamy, że The Division 2 zadebiutowało 15 marca zeszłego roku na komputerach i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja została dobrze oceniona przez branżowych ekspertów – u nas otrzymała wysoką notę 8/10. Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej (kinowej – z napisami).

  1. The Division 2 – strona oficjalna
  2. Recenzja gry The Division 2 – postapokalipsa lepsza niż w Falloucie
  3. The Division 2 – poradnik