Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiMMOPCXONEPS4
Okładka Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York (PC)

Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York

Duże, płatne rozszerzenie do sieciowej strzelanki Tom Clancy’s The Division 2, w którym ponownie przenosimy się do miasta znanego z pierwszej części - Nowego Jorku. DLC oferuje nowy scenariusz, lokacje i usprawnienia w mechanice.

To jest dodatek do gry Tom Clancy's The Division 2.

Akcji | TPP | elementy RPG | multiplayer | TPS | kooperacja | strzelanki | Role-playing shooter

Okładka Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York (PC)

data premiery gry:

3mar2020za 14dni

PC PS4 XONE

The Division 2: Warlords of New York jest dodatkiem do wydanej w 2019 roku sieciowej gry akcji Tom Clancy’s The Division 2, która opowiada o tym, jak ludzkość radzi sobie po epidemii groźnego wirusa, który zdziesiątkował populację. Rozszerzenie wprowadza zupełnie nowy scenariusz i lokację – Nowy Jork. DLC oferuje również poprawki w zakresie rozwoju postaci. Projekt został stworzony i wydany przez firmę Ubisoft – odpowiadają za niego deweloperzy, którzy stworzyli podstawkę – studio Ubisoft Massive (dawniej Massive Entertainment).

Fabuła

W The Division 2: Warlords of New York przenosimy się do tytułowego Nowego Jorku, w którym stajemy w szranki z niebezpiecznym Aaronem Keenerem – byłym agentem Dywizji, który porzucił dotychczasowe ideały i postanowił wykorzystać swoje umiejętności, by przejąć kontrolę nad jedną z dzielnic miasta (tzw. Dolnym Manhattanem).

Mechanika

Dodatek The Division 2: Warlords of New York oferuje zupełnie nową, otwartą lokację, którą eksplorujemy w taki sam sposób, jak tereny znane z podstawowej wersji gry. W czasie zabawy walczymy z wrogami, wykonujemy zadania i gromadzimy różnego rodzaju ekwipunek (DLC wprowadza przy tym sporo nowych przedmiotów).

Twórcy zdecydowali się też na kompletne przeprojektowanie mechaniki odpowiedzialnej za rozwój postaci. Dodatkowo podniesiono maksymalny poziom doświadczenia do czterdziestego.

Tryby gry

The Division 2: Warlords of New York nie wprowadza żadnych nowych trybów rozgrywki. W produkcję możemy grać wyłącznie w ramach sieciowego trybu wieloosobowego. Warto przy tym odnotować, że na ogół gra nie zmusza nas do współpracy z innymi osobami – znakomitą większość zawartości możemy przejść na własną rękę. Istnieje też opcja skorzystania z pomocy towarzyszy dobranych dzięki systemowi matchmakingu.

Kwestie techniczne

Rozszerzenie The Division 2: Warlords of New York nie wprowadza zmian w oprawie graficznej podstawowej wersji gry.

Dodatkowe informacje

The Division 2: Warlords of New York jest płatnym rozszerzeniem. Produkcja wymaga do działania podstawowej wersji Tom Clancy’s The Division 2.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-16  

Oczekiwania czytelników: 5,2 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Gry podobne do Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York

Wymagania wiekowe Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York

18+

Wymagania sprzętowe Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 480 lub lepsza, Windows 7/8/10
Minimalne: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 270 lub lepsza, Windows 7/8/10

Grałem w The Division 2: Warlords of New York – kosztowny powrót do Nowego Jorku
Grałem w The Division 2: Warlords of New York – kosztowny powrót do Nowego Jorku

Przed premierą 11 lutego 2020, 20:30

Mapa Nowego Jorku za to aż prosi się o rozwiązanie z Ghost Recon: Breakpoint, czyli eksplorację tylko na podstawie informacji udzielanych przez postacie NPC, a nie prowadzący za rękę interfejs ekranu. Świetnie sprawdziło się to w The Sinking City, gdzie dostawaliśmy jedynie adres lokacji i zdecydowanie powinno się znaleźć w Warlords of New York, zwłaszcza że każdego bossa musimy najpierw wytropić, prowadząc małe śledztwo. Niestety, na pokazie widziałem jedynie standardowe ikonki, do których szło się „po sznurku”. Oby w finalnej wersji to się zmieniło. Rozgrywka mocno by na tym zyskała.

PC
PS4
XONE