Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2020, 18:13

Prince of Persia wiecznie żywy… w niepewnych przeciekach [Aktualizacja]

W sieci zauważono potencjalny przeciek związany z serią Prince of Persia. Według sklepu z Gwatemali jeszcze w tym roku otrzymamy remake jednej gry z cyklu.

Aktualizacja

Choć wciąż nie doczekaliśmy się oświadczenia Ubisoftu, sprawę skomentował ktoś inny. Jason Schreier z agencji Bloomberg wspomniał o przecieku na Twitterze. Dziennikarz ograniczył się do stwierdzenia, że sprzedawcy detaliczni lubią psuć niespodzianki francuskiemu wydawcy. Tym samym sugeruje, że owe doniesienia są zgodne z prawdą. Niemniej zaznaczamy, by wciąż nie traktować tego jako oficjalnej, potwierdzonej informacji.

Oryginalna wiadomość

Prince of Persia wiecznie żywy… w niepewnych przeciekach [Aktualizacja] - ilustracja #1
Czy jest szansa na powrót Prince of Persia poza grą VR?

Ostatnie doniesienia na temat serii Prince of Persia chyba nie napawały fanów większym optymizmem. Być może humor poprawi im ostatni przeciek związany z marką. Na stronie gwatemalskiego sklepu MAX dostrzeżono Prince of Persia Remake w wersji na konsole PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Przewidywany termin premiery podano na listopad tego roku.

Prince of Persia wiecznie żywy… w niepewnych przeciekach [Aktualizacja] - ilustracja #2
Źródło: Max.com.gt.

Jak zawsze, zaznaczamy, żeby nie traktować tego jako potwierdzenia istnienia odświeżonego Prince of Persia. Jedyną wskazówką mogącą świadczyć o prawdziwości tego przecieku są doniesienia internautów (via Twitter), jakoby sklep MAX był oficjalnym dystrybutorem produktów Nintendo w Gwatemali. Niemniej na razie lepiej poczekać na informacje od samego Ubisoftu. W końcu zdarzało się, że nawet pozornie wiarygodne przecieki okazywały się całkowicie wyssane z palca.