Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2014, 09:26

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Watch Dogs 2 już w przyszłym roku?

Po napisach końcowych gry Watch Dogs pojawia się krótki filmik sugerujący nadejście kontynuacji debiutującej dziś produkcji. Według nieoficjalnej zapowiedzi "dwójki", system ctOS zdał egzamin w Chicago i wkrótce zostanie zaimplementowany również w innych miastach.

Dziś ma miejsce oficjalna premiera wyczekiwanej sandboksowej gry akcji Watch Dogs od firmy Ubisoft. My już graliśmy, a po zakończeniu przygody zaskoczyła nas… zapowiedź części drugiej. Po napisach końcowych pojawia się krótki filmik, w którym chodzi głównie o to, że system ctOS (Centralny System Operacyjny) sprawdził się w Chicago i wkrótce możemy się spodziewać jego implementacji także w innych metropoliach, nie tylko tych amerykańskich. Nowa wersja, nazwana ctOS 2.0, ujrzy światło dzienne już w „kolejnym roku”. Rzecz jasna nie oznacza to oficjalnej zapowiedzi „dwójki”, ale wziąwszy pod uwagę wcześniejsze wypowiedzi przedstawicieli firmy i rekordową ilość zamówień przedpremierowych, można śmiało zakładać, że prędzej czy później Watch Dogs 2 się pojawi.

Watch Dogs - nadchodzi nowa wersja systemu ctOS. -  Watch Dogs 2 już w przyszłym roku? - wiadomość - 2014-05-27
Watch Dogs - nadchodzi nowa wersja systemu ctOS.

 Watch Dogs 2 już w przyszłym roku? - ilustracja #2Watch Dogs to najnowsza produkcja firmy Ubisoft, która debiutuje dziś na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. W późniejszym czasie na rynek trafić ma także wersja dedykowana Wii U.

W produkcji wcielamy się w Aidena Pearce’a – hakera potrafiącego włamywać się do systemu ctOS, który odpowiada za wszystkie urządzenia elektroniczne w mieście Chicago. Dzięki temu bohater może je wykorzystywać do własnych celów.

O tym jak wypadła nowa marka firmy Ubisoft przeczytacie w naszej recenzji. Tytuł można już kupić u większości polskich sprzedawców oraz w Sklepie Gry-OnLine, w rodzimej wersji językowej (napisy).