Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2014, 13:11

autor: luckie

Wieści ze świata (Yakuza Zero, Star Citizen, Watch_Dogs) 25/8/14

Dziś piszemy m.in. o nowej odsłonie cyklu Yakuza, przekroczeniu kolejnego progu zbiórki społecznościowej na rzecz Star Citizen oraz nowym patchu do Watch_Dogs. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Oferta dnia (do godziny 19:00 we wtorek):

 1. Blackguards – obniżka 66% – 13,59 euro (ok. 57 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00) – obniżka cen 55 tytułów, WWW

Yakuza Zero

Yakuza Zero ukaże się na PS4 i PS3 - Wieści ze świata (Yakuza Zero, Star Citizen, Watch_Dogs) 25/8/14 - wiadomość - 2014-08-25
Yakuza Zero ukaże się na PS4 i PS3

Znamy tytuł kolejnej odsłony japońskiej serii gier akcji w tylu GTA – będzie nią Yakuza Zero. Z oficjalnej strony możemy dowiedzieć się, że nowa produkcja, podobnie jak Yakuza: Restoration, ukaże się na PlayStation 4 i PlayStation 3. I to w zasadzie wszystko, co obecnie wiadomo na temat gry – więcej być może usłyszymy we wrześniu podczas targów Tokio Game Show 2014.

Star Citizen

Kolejny tydzień, kolejny milion na koncie deweloperów Star Citizen. W ten weekend zbiórka społecznościowa na rzecz symulatora kosmicznego od studia Cloud Imperium Games osiągnęła kwotę 52 miliony dolarów, co nagrodzone zostanie wprowadzeniem do gry nowego pojazdu wydobywczego. Kolejny próg już czeka – dobicie do 53 mln dolarów sprawi, że powołana zostanie komisja (Independent Arbitrator’s Guild) mająca zajmować się sporami wewnątrz gildii. Więcej na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

FIFA 15

Kupowanie monet dla trybu Ultimate Team w FIFA 15 mimo ostrzeżeń grozi permanentnym banem - Wieści ze świata (Yakuza Zero, Star Citizen, Watch_Dogs) 25/8/14 - wiadomość - 2014-08-25
Kupowanie monet dla trybu Ultimate Team w FIFA 15 mimo ostrzeżeń grozi permanentnym banem

Studio EA Sports zamierza poważnie wziąć się za oszustów sprzedających i kupujących z nieoficjalnych źródeł wirtualne monety przeznaczone dla trybu Ultimate Team w grach z piłkarskiej serii FIFA. Deweloper grozi stałymi banami nie tylko za kontynuowanie tego procederu w grze FIFA 15, lecz nawet za samo jego promowanie. Surowo zabronione jest również korzystanie z botów w celu automatycznego nabijania sobie „kabzy”.

Watch_Dogs

Najnowsza aktualizacja do Watch_Dogs wprowadza do gry możliwość ponownego rozegrania misji typu kryjówki gangów i zlecenia konwojowe po ukończeniu głównego wątku, a także upraszcza wyzwanie picia. Poprawek doczekał się również tryb wieloosobowy. Jeśli podczas zabawy z graczem mobilnym przeciwnik wyjdzie z gry, wciąż dostaniemy punkty. Co więcej, osoby, które często opuszczają multiplayerowe mecze, zostaną odizolowani od reszty graczy. Więcej o tych zmianach przeczytacie tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Depth Hunter 2: Deep Dive
 2. Age of Wonders III: Golden Realms
 3. Dreamfall: Chapters
 4. Tearaway Unfolded
 5. Ancient Space

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. The Sims 4 zwiastun na premierę (PL)
 2. Train Simulator 2015 Master Your Machines trailer
 3. Zaginięcie Ethana Cartera rozgrywka z komentarzem twórców (PL)
 4. Age of Wonders III: Golden Realms rozgrywka z komentarzem twórców
 5. Kyn zwiastun rozgrywki
 6. The Crew World's Greatest Playground (PL)
 7. Wiedźmin 3: Dziki Gon świat oczami kompozytora (PL)
 8. World of Warplanes szkoła latania #7 (PL)
 9. Ancient Space trailer
 10. Wiedźmin 3: Dziki Gon The Witcher Battle Arena - zwiastun rozgrywki
 11. Sword Art Online: Hollow Fragment trailer