Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCPS3X360
Okładka Depth Hunter 2: Deep Dive (PC)

Depth Hunter 2: Deep Dive

Depth Hunter II

Kontynuacja poświęconego nurkowaniu symulatora Depth Hunter, opracowana przez rosyjskie studio Biart. Akcja gry przenosi nas ponownie w wiernie odwzorowane głębiny oceanu, umiejscowione w sześciu odmiennych lokacjach na całym świecie.

Przygodowe | FPP | łowiectwo | nurkowanie | pod wodą | przygodowe gry akcji

Okładka Depth Hunter 2: Deep Dive (PC)

producent: Biart

wydawca: Biart

Strona oficjalna

data premiery gry:

anulowana

PS3 X360

24sie2014

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Depth Hunter II to symulator nurkowania przygotowany przez rosyjskie studio Biart. Deweloper specjalizuje się w podobnej tematyce i ma na koncie takie tytuły jak: Diver: Deep Water Adventures oraz Deep Black (gra akcji TPP z motywem nurkowania).

W Depth Hunter II wcielamy się w profesjonalnego nurka, który wykonuje zadania pod powierzchnią wody. Twórcy gry postarali się o to, aby poszczególne zlecenia były zróżnicowane – polujemy w nich na podwodne zwierzęta, robimy im zdjęcia lub szukamy ukrytych skarbów. Pomiędzy misjami można dokupić nowy sprzęt i obejrzeć zebrane trofea. Celem gry jest wierne odwzorowanie klimatu, jaki panuje podczas przemierzania głębin.

Depth Hunter II zawiera sześć olbrzymich podwodnych lokacji rozsianych po całym świecie. Zwiedzamy je w kolejnych zadaniach lub w trybie swobodnego nurkowania. Podczas zabawy polujemy na różne zwierzęta, np. ryby i kraby, strzelając do nich z harpuna albo robiąc zdjęcia. Informacje o mieszkańcach głębin zostały zebrane w specjalnej encyklopedii, dzięki której możemy dowiedzieć się czegoś nowego o wodnej faunie i florze.

Studio Biart specjalizuje się w grach z motywem nurkowania – to gwarancja ładnych wizualnie i klimatycznych lokacji podwodnych, wypełnionych najróżniejszymi detalami. Tym razem deweloper postanowił wzbogacić rozgrywkę o nowe technologie. Gra korzysta ze standardu Nvidia 3D Vision oraz kontrolera ruchowego Sixence Razer Hydra.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do Depth Hunter 2: Deep Dive

Wymagania wiekowe Depth Hunter 2: Deep Dive

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Depth Hunter 2: Deep Dive

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 920 MB HDD
  • Windows 7/8
Depth Hunter 2 w produkcji – w planach obsługa kontrolerów ruchowych
Depth Hunter 2 w produkcji – w planach obsługa kontrolerów ruchowych

wiadomość13 września 2012

Studio Biart pracuje nad grą Depth Hunter 2, w której ponownie udamy się pod wodę, aby wykonywać zróżnicowane misje. Tym razem także przy użyciu kontrolerów ruchowych.

PC
PS3
X360