Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2014, 10:21

Watch Dogs psem stróżującym steamowych bestsellerów. Top 10 Steam (25 - 31 maja)

Watch Dogs oczywiście okazał się najchętniej kupowaną grą ubiegłego tygodnia w popularnej platformie cyfrowej dystrybucji Steam. Zobacz jakie jeszcze tytuły cieszyły się powodzeniem u graczy z całego świata.

Nie przypominam sobie w ciągu kilkunastu ostatnich tygodni tak odświeżającej listy steamowych bestsellerów. Aż trzy pozycje pojawiły się w pierwszej dziesiątce po raz pierwszy. Na miejscu drugim zadebiutowało The Forest - survivalowy horror w wielkim lesie. Na miejscu czwartym znalazła się gra The Stomping Land, w której wcielamy się w jednego z łowców dinozaurów i po sieci polujemy na przedstawicieli tych wielkich gadów. Distant World Universe na miejscu dziesiątym to z kolei produkcja z gatunku kosmicznych strategii 4X (eXplore, eXpand, eXploit, eXterminate).

Tymczasem liderem listy, jak łatwo było sie domyślić na długo przed premierą, jest Watch Dogs, tytuł, który jest pewniakiem do wielotygodniowej obecności w tym zestawieniu. Przynajmniej do czasu zapowiedzi Grand Theft Auto V w wersji na PC, ale czy to kiedykolwiek nastąpi...?

1.

Watch Dogs

2.

The Forest

3.

Wolfenstein: The New Order

4.

The Stomping Land

5.

DayZ

6.

PAYDAY

7.

Tropico 5

8.

XCOM: Enemy Unknown The Complete Edition

9.

Counter-Strike: Global Offensive

10.

Distant World Universe