Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dishonored

Dishonored Roleplaying Game zapowiedziane. Seria trafia na stoły

Entelarmer, 22 stycznia 2020, 21:28

Firma Modiphius Entertainment zapowiedziała Dishonored Roleplaying Game. Papierowa gra fabularna w uniwersum serii skradanek Arkane Studios ukaże się jeszcze w tym roku.

Gears of War i Dishonored - nowe przesłanki na temat zremasterowanych wersji gier

Góral, 10 maja 2015, 10:56

W bazie brazylijskiej organizacji przyznającej kategorie wiekowe grom pojawiły się dwie produkcje - Gears of War: Ultimate Edition oraz Dishonored: Definitive Edition, co sugeruje nadejście zremasterowanych wydań obu past-genowych tytułów.

Dishonored II – kolejne plotki na temat gry

Draug, 15 lipca 2014, 09:42

W sieci pojawiły się kolejne plotki na temat gry Dishonored II, pochodzące z różnych anonimowych źródeł. Otrzymaliśmy dzięki nim pogłoski odnośnie m.in. głównego bohatera, twórców produkcji i, przybliżonego terminu premiery. Ponadto dowiedzieliśmy się, że tytuł mógłby zostać zapowiedziany na targach Gamescom, i otrzymaliśmy jego nieoficjalną okładkę.

Dishonored II zostanie zapowiedziane w czasie targów E3?

Góral, 4 marca 2014, 10:45

W sieci ukazało się zdjęcie zapowiadające oficjalne ujawnienie gry Dishonored II w czasie tegorocznych targów E3 (10 – 12 czerwca). Firma Bethesda, w odpowiedzi na pytanie przedstawiciela serwisu JustPushStart, stwierdziła, że nie komentuje plotek, jednak kilka miesięcy temu ujawniła, że kontynuacja produkcji jest w planach, więc kto wie, czy faktycznie nie doczekamy się zapowiedzi tytułu za trzy miesiące?

Najlepsze gry, których nigdy nie ukończyłeś

Imperialista, 14 listopada 2013, 17:46

Robimy listę najlepszych gier, które poszły w odstawkę zdecydowanie za wcześnie! Na liście m.in. Alan Wake, Dishonored i Mass Effect.

Dishonored: Game of the Year Edition pojawi się w październiku

qjin, 12 września 2013, 17:26

Firma Bethesda Softworks potwierdziła istnienie edycji Games of the Year jednej z najciekawszych produkcji ubiegłego roku – Dishonored. Nowe, wzbogacone wydanie gry trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu.

Wieści ze świata (Dishonored, Star Wars: The Old Republic, Guild Wars 2) 7/8/13

Sarge, 7 sierpnia 2013, 12:10

Dziś piszemy m.in. o nowym evencie w Guild Wars 2, aktualizacji Star Wars: The Old Republic, a także grze Dishonored w wersji Game of the Year Edition. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Brigmore Witches - zapowiedziano drugie rozszerzenie fabularne do gry Dishonored

Góral, 16 lipca 2013, 17:50

The Brigmore Witches, drugie rozszerzenie fabularne do gry Dishonored, zostało dzisiaj oficjalne zapowiedziane przez firmę Bethesda. Tytuł ukaże się w połowie przyszłego miesiąca na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC.

Brigmore Witches drugim fabularnym dodatkiem DLC do Dishonored

luckie, 15 lipca 2013, 19:27

Jutro studio Arkane zapowie drugi fabularny dodatek DLC do Dishonored, zatytułowany Brigmore Witches. Na rozbudzenie apetytu twórcy pokazali nową grafikę koncepcyjną z gry.

Bethesda o swoich markach - Dishonored doczeka się kontynuacji, a Rage raczej nie

Adrian Werner, 6 lipca 2013, 08:25

Firma Bethesda Softworks zamierza sfinansować produkcję kontynuacji Dishonored. Natomiast słabe wyniki finansowe FPS-a Rage sprawiają, że nie powinniśmy się spodziewać części drugiej.

Dishonored: The Knife of Dunwall pojawi się 16 kwietnia

eLCeBe, 13 marca 2013, 19:32

Pierwszy fabularny dodatek DLC do gry akcji Dishonored, jednego z hitów ubiegłego roku autorstwa Arkane Studios, będzie miał premierę 16 kwietnia. Został nazwany The Knife of Dunwall i pozwoli wcielić się w postać Dauda, legendarnego zabójcy, odpowiedzialnego za śmierć Cesarzowej. Opublikowane zostały pierwsze screeny.

Wieści ze świata (Dishonored, SimCity, Dead Space 3: Awakened) 13/3/13

Sarge, 13 marca 2013, 13:50

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Dishonored oraz Dead Space 3, problemach z serwerami w nowej odsłonie SimCity, a także wyprzedaży serii Resident Evil w usłudze PlayStation Network. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dishonored grą 2012 roku wg BAFTA. Journey z największą liczbą nagród

Sarge, 6 marca 2013, 10:55

Na wczorajszej gali nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) ogłoszono najlepsze gry 2012 roku. W głównej kategorii wygrało Dishonored, ale to nietypowa produkcja Journey zdobyła najwięcej wyróżnień.

Plotki o nowym fabularnym DLC do Dishonored

Adrian Werner, 26 lutego 2013, 09:50

W sieci pojawiły się plotki o nowym DLC do gry Dishonored. Według nich dodatek zatytułowany będzie Other Side of the Coin i zaoferuje nową minikampanię fabularną.

Nominacje dla najlepszych gier 2012 roku w plebiscycie BAFTA

Ender, 12 lutego 2013, 18:25

Poznaliśmy gry nominowane do nagród w plebiscycie BAFTA. Wśród nich znalazło się ponad 50 rożnych tytułów, które walczyć będą ze sobą w kilkunastu kategoriach. Największe uznanie zebrały Journey oraz The Walking Dead. Ogłoszenie zwycięzców będzie miało miejsce w trakcie uroczystej gali, która odbędzie się 5 marca w Londynie.

Journey, Dishonored i The Walking Dead wśród najczęściej nominowanych do nagród Game Developers Choice

eLCeBe, 25 stycznia 2013, 12:25

Coroczne nagrody Game Developers Choice zostaną przyznane już po raz trzynasty. Właśnie poznaliśmy listę gier nominowanych do zwycięstwa w poszczególnych kategoriach.

Wieści ze świata (Far Cry 3, Consortium, Dragon's Dogma, Dishonored) 5/12/12

Sarge, 5 grudnia 2012, 13:10

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Far Cry 3 oraz Dragon's Dogma, aktualizacji 1.2 do Dishonored, kickstarterowej zbiórce na produkcję RPG o nazwie Consortium, a także wycofaniu facebookowej aplikacji Hire Hitman. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dobra sprzedaż gry Dishonored zaskoczyła szefostwo Bethesdy. Czyżby rozważano kontynuację?

Aver, 28 listopada 2012, 09:12

Pete Hines, szef działu PR firmy Bethesda i jej wiceprezes, stwierdził w rozmowie z serwisem Destructoid, że przygody Corvo Attano sprzedają się zaskakująco dobrze. Dodał również, że „najwyraźniej mamy do czynienia z nową marką”, co mogłoby sugerować plany stworzenia kontynuacji.

Dishonored: Dunwall City Trials – DLC zadebiutuje 11 grudnia

Ender, 27 listopada 2012, 18:50

Pierwszy zestaw DLC przeznaczony dla gry Dishonored, zatytułowany Dunwall City Trials, zadebiutuje 11 grudnia, na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC. Dodatek zawierać będzie dziesięć map-wyzwań, testujących umiejętności graczy.

Październikowy raport NPD - słaba kondycja rynku, dobre wyniki NBA 2K13, Resident Evil 6 i Dishonored

Adrian Werner, 9 listopada 2012, 10:32

Według najnowszego raportu firmy NPD październik okazał się kolejnym słabym miesiącem dla amerykańskiego rynku gier. Najlepiej sprzedającą się produkcją było NBA 2K13. Dobrze poradził sobie również Dishonored. Słabo wypadło za to XCOM: Enemy Unknown.

Dishonored – Bethesda zapowiedziała trzy zestawy DLC dla gry

Ender, 25 października 2012, 19:30

Firma Bethesda zapowiedziała, że gra Dishonored w najbliższych miesiącach doczeka się trzech zestawów DLC. Pierwszy dodatek ukaże się w grudniu i będzie zestawem wyzwań, które przetestują umiejętności graczy. Dwa pozostałe ukaże się w przyszłym roku i będą zupełnie nowymi scenariuszami fabularnymi.

Polska premiera gry Dishonored

Aver, 12 października 2012, 12:05

Dziś ma miejsce polska premiera produkcji Arkane Studios – Dishonored, w której wielu upatruje głównego kandydata do miana gry roku. Tytuł dostępny jest w wersjach na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3, a o jego polską wersję (z napisami) zadbał wydawca – firma Cenega.

Dishonored - porównanie ustawień graficznych na PC

Przemysław Zamęcki, 12 października 2012, 09:50

Dzisiejsza premiera Dishonored prowokuje do porównań. Zapraszamy do obejrzenia filmiku, w którym staramy się przedstawić różnice pomiędzy minimalnymi i maksymalnymi ustawieniami graficznymi w grze studia Arkane.

Dishonored - amerykańska premiera i zachwyty prasy branżowej

sathorn, 9 października 2012, 11:55

Wraz z premierą Dishonored za oceanem, w sieci pojawiły się pierwsze recenzje tego wielce wyczekiwanego tytułu. Wydźwięk większości z nich jest zdecydowanie pozytywny. Co najbardziej podoba się recenzentom?

Interaktywny trailer Dishonored pokazuje wiele dróg do celu

Hed, 4 października 2012, 18:35

Pojawił się interaktywny zwiastun Dishonored, który pokazuje, z jakich metod działania będziemy mogli skorzystać w grze studia Arkane i firmy Bethesda.