Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2013, 17:50

autor: Góral

The Brigmore Witches - zapowiedziano drugie rozszerzenie fabularne do gry Dishonored

The Brigmore Witches, drugie rozszerzenie fabularne do gry Dishonored, zostało dzisiaj oficjalne zapowiedziane przez firmę Bethesda. Tytuł ukaże się w połowie przyszłego miesiąca na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC.

Wczoraj informowaliśmy o nadchodzącym drugim dodatku DLC do gry Dishonored. Zgodnie z tymi doniesieniami firma Bethesda, wydawca produkcji, podzieliła się na swoim blogu konkretami dotyczącymi The Brigmore Witches.

Dishonored: The Brigmore Witches to drugie rozszerzenie fabularne do gry Dishonored. - The Brigmore Witches - zapowiedziano drugie rozszerzenie fabularne do gry Dishonored - wiadomość - 2013-07-16
Dishonored: The Brigmore Witches to drugie rozszerzenie fabularne do gry Dishonored.

W drugim rozszerzeniu fabularnym ponownie wcielimy się w zabójcę Dauda, który zakończy swoją przygodę zapoczątkowaną w The Knife of Dunwall. Fabuła skupi się na próbie powstrzymania przywódczyni czarownic z Brigmore, Delilah, która chce dokończyć zaklęcie, oznaczające zgubę bohatera. By dostać się do jej twierdzy, trzeba będzie przedrzeć się przez nieodwiedzane wcześniej dzielnice Dunwall. Daud, zdradzony przez porucznika Billiego Lurka, będzie musiał skorzystać w czasie swojej krucjaty z pomocy zwaśnionych gangów - Dead Eels i Hatters.

Ujawniono, że ekwipunek, moce i zdolności zdobyte w The Knife of Dunwall, będzie można przenieść do The Brigmore Witches, o ile nie wykasowało się zapisanego stanu gry. Rozszerzenie ukaże się na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC 13 sierpnia (14 w przypadku europejskich użytkowników urządzeń firmy Sony). Cenę dodatku ustalono na poziomie 9,99 dolarów (około 33 zł) i 800 MSP (X360).

The Brigmore Witches - zapowiedziano drugie rozszerzenie fabularne do gry Dishonored - ilustracja #3Dishonored: The Knife of Dunwall to pierwsze rozszerzenie fabularne do gry Dishonored z 2012 roku. Tytuł ukazał się w połowie kwietnia bieżącego roku i opowiadał o losach Dauda, lidera grupy zabójców skrywających się pod nazwą The Whalers. To on doprowadził do śmierci Cesarzowej i teraz stara się odkupić swoje winy. The Brigmore Witches kontynuuje zapoczątkowany wcześniej wątek.

Premiera Dishonored: The Brigmore Witches nastąpi w przyszłym miesiącu. - The Brigmore Witches - zapowiedziano drugie rozszerzenie fabularne do gry Dishonored - wiadomość - 2013-07-16
Premiera Dishonored: The Brigmore Witches nastąpi w przyszłym miesiącu.