Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2012, 18:35

autor: Szymon "Hed" Liebert

Interaktywny trailer Dishonored pokazuje wiele dróg do celu

Pojawił się interaktywny zwiastun Dishonored, który pokazuje, z jakich metod działania będziemy mogli skorzystać w grze studia Arkane i firmy Bethesda.

Pojawił się interaktywny zwiastun gry Dishonored.

Firma Bethesda wypuściła interaktywny zwiastun gry Dishonored. Ta popularna ostatnio forma reklamy pozwala zobaczyć fragment rozgrywki i wpłynąć na przebieg wydarzeń. W przypadku produkcji studia Arkane ma to sens, bo jedną z jej zalet ma być swoboda działania i wiele sposobów na przechodzenie zadań. Skradanie się lub frontalny atak to tylko dwie drogi do sukcesu. Corvo, bohater Dishonored, ma w zanadrzu jeszcze swoje nietypowe umiejętności.

Interaktywne zwiastuny nie zastąpią właściwej rozgrywki, ale na pewno spełniają swój cel: pokazują to, co lubią gracze, czyli otwartość reklamowanych gier. W przypadku Dishonored trailer robi kawał dobrej roboty, bo ścieżek do wyboru jest kilka. Można na przykład zrezygnować z zabijania wrogów i działać w duchu pacyfistycznym. Sam fragment produkcji był już pokazany wcześniej, ale w tym zwiastunie został poszerzony o parę dodatkowych scenek.

Dishonored to obiecująca gra akcji o niejakim Corvo, ochroniarzu cesarzowej, który został wrobiony w jej zabójstwo i planuje zemstę. Pomoże mu w tym tajemnicza maska, gwarantująca magiczne właściwości. Dzięki niej bohater będzie mógł teleportować się, przywoływać siły natury lub nawet zatrzymywać czas. Dishonored trafi do sklepów 12 października na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Każde wydanie będzie zawierało polską i angielską wersję językową do wyboru.

  1. Graliśmy w Dishonored - szykuje się kandydat do gry roku