Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2013, 09:50

Plotki o nowym fabularnym DLC do Dishonored

W sieci pojawiły się plotki o nowym DLC do gry Dishonored. Według nich dodatek zatytułowany będzie Other Side of the Coin i zaoferuje nową minikampanię fabularną.

Wiele wskazuje na to, że już wkrótce powrócimy do miasta Dunwall. - Plotki o nowym fabularnym DLC do Dishonored - wiadomość - 2013-02-26
Wiele wskazuje na to, że już wkrótce powrócimy do miasta Dunwall.

Dishonored okazało się jedną z najlepszych gier zeszłego roku, więc zapotrzebowanie na dodatkową zawartość jest wysokie. Do sprzedaży trafiło już Dunwall City Trials, ale to DLC było jedynie zestawem oddzielnych misji, pozbawionych jakiegokolwiek kontekstu fabularnego. Teraz wiele wskazuje na to, że w produkcji znajduje się kolejny, bardziej tradycyjny dodatek zatytułowany Other Side of the Coin.

Informacje pochodzą ze strony PS3Trophies, która opublikowała listę Trofeów z rozszerzenia. W przeszłości w ten sposób wielokrotnie wyciekały informacje na temat nieujawnionych gier i dodatków.

Z oczywistych powodów obecnie nie wiemy praktycznie nic na temat Other Side of the Coin. Z osiągnięć można jedynie wywnioskować, że podczas misji odwiedzimy m.in. rzeźnię Rothwild oraz rezydencję należącą do kobiety imieniem Thalia Timish. Będziemy też mieli okazję wykonać zabójstwo zeskakując na ofiarę ze szczytu posągu Cesarzowej.

  1. Thief w morderczym wydaniu - recenzja gry Dishonored
  2. Dishonored - poradnik do gry

Plotki o nowym fabularnym DLC do Dishonored - ilustracja #2

Dishonored to gra akcji autorstwa studia Arkane. Opowiada ona o losach Corvo, czyli legendarnego zabójcy, który został niesłusznie oskarżony o zamordowanie cesarzowej. Istota znana jako Outsider obdarza go nadludzkimi mocami pozwalającymi mu dokonać zemsty. Cechą szczególną produkcji jest olbrzymia swoboda. Podczas wykonywania misji można zarówno skoncentrować się na walce, jak i wybrać metodę skradankową. Co więcej, większość zadań ma wiele alternatywnych rozwiązań.

Pod koniec zeszłego roku do sprzedaży trafił pierwszy dodatek DLC zatytułowany Dunwall City Trials. Rozszerzenie zawiera dziesięć nowych map z wyzwaniami, testującymi szybkość oraz umiejętności walki i skradania się gracza. Wśród dostępnych zadań znalazły się m.in. starcia z falami wrogów na zamkniętej arenie, jak również misje, w których musimy dotrzeć w określonym czasie z jednego punktu lokacji do drugiego. Dodatek wprowadził też nowe osiągnięcia oraz sieciowe tablice wyników.