Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2012, 12:12

autor: Hed

Nowe filmy z Dishonored pokazane na E3 – gra wygląda intrygująco

Na targach E3 nie mogło zabraknąć Dishonored – nowe filmy z gry potwierdzają, że dostaniemy intrygującą rzecz. Nic dziwnego, w końcu odpowiadają za nią twórcy Arx Fatalis, Dark Messiah of Might and Magic i Deus Ex.

Nowe filmy z Dishonored pokazane na E3 – gra wygląda intrygująco - ilustracja #1

Na targach E3 pokazano nowe sceny z gry Dishonored, którą tworzy Arkane Studios, mające w swoim dorobku Arx Fatalis oraz Dark Messiah of Might and Magic. Produkcja w dalszym ciągu wygląda świetnie i zapowiada się na ciekawego reprezentanta ambitnych, nietypowych gier pierwszoosobowych w stylu BioShock, czy Thief. Wcielimy się w niej w posiadacza niezwykłych mocy, który żyje i działa w alternatywnym, steampunkowym świecie.

W sieci krąży sporo materiałów z Dishonored, więc to dobry tydzień dla osób, które wyczekują tej produkcji. Poniżej prezentujemy wideo nakręcone przez jeden z zachodnich serwisów (a konkretniej Gamespot). Kilkunastominutowy film pokazuje wiele niezwykłych scenek. Na przykład możliwość podglądania wrogów przez ściany lub dziurkę od klucza, czy chociażby przejęcia kontroli nad... rybą. To tylko ułamek tego, co potrafi bohater gry.

O Dishonored pisaliśmy pierwszy raz prawie rok temu, kiedy Bethesda przygarnęła oficjalnie grę pod swoje skrzydła. Na ubiegłorocznych targach gamescom przekonaliśmy się, że to jedna z najciekawszych nadchodzących strzelanek. Kolejne doniesienia, obrazki, teasery i zwiastuny tylko to potwierdzały. Za grę odpowiadają między innymi Harvey Smith (współtwórca System Shock, Deus Ex) oraz Raphaël Colantonio (Arx Fatalis).

Dishonored wyjdzie w październiku w wersji na pecety, Xboksa 360 i PlayStation 3.

  1. Oficjalna strona Dishonored
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dishonored

Dishonored