Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2012, 11:30

autor: Sarge

Pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę w grze Dishonored

W sieci pojawił się zwiastun gry Dishonored przedstawiający fragmenty rozgrywki w produkcji Arkane Studios. Materiał udostępniony przez serwis GameTrailers zapowiada to, co zobaczymy na zbliżających się targach E3.

Serwis GameTrailers udostępnił zwiastun gry Dishonored, wydany z okazji zbliżających się targów E3 w Los Angeles. Warto zwrócić na niego uwagę szczególnie ze względu na to, że jest to pierwszy materiał filmowy prezentujący produkcję zespołu Arkane Studios w akcji.

Trailer działa na silniku graficznym gry, więc możecie sami zobaczyć jak powinien wyglądać końcowy produkt. Film oddaje specyficzny klimat tytułu, a jednocześnie pokazuje trochę walki z przeciwnikami. Na targach E3 twórcy mają ujawnić nieco więcej rozgrywki za pośrednictwem specjalnego dema, więc niedługo Dishonored odkryje przed graczami kolejne karty.

Dishonored to dość nietypowa gra akcji z elementami skradanki, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Wcielamy się postać Corvo, niesłusznie oskarżonego o zamordowanie cesarzowej. Główny bohater oprócz ponadprzeciętnych umiejętności jest również wyposażony w nadludzkie moce pozwalające mu na przykład wykonać podwójny skok, teleportować się w inne miejsce lub poruszać się z niesamowitą szybkością.

Dishonored zadebiutuje 12 października w Europie na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Odpowiedzialne za grę Arkane Studios jest znane przede wszystkim za sprawą takich produkcji jak ARX Fatalis, czy Dark Messiah of Might and Magic. Tytuł nie znalazł jeszcze polskiego dystrybutora, ale z pewnością wkrótce się to zmieni.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dishonored

Dishonored