Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2013, 17:26

Dishonored: Game of the Year Edition pojawi się w październiku

Firma Bethesda Softworks potwierdziła istnienie edycji Games of the Year jednej z najciekawszych produkcji ubiegłego roku – Dishonored. Nowe, wzbogacone wydanie gry trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu.

Ostatnie fabularne DLC wieńczy opowieść o Daudzie, głównym przeciwniku Corvo, głównego bohatera Dishonored - Dishonored: Game of the Year Edition pojawi się w październiku - wiadomość - 2013-09-12
Ostatnie fabularne DLC wieńczy opowieść o Daudzie, głównym przeciwniku Corvo, głównego bohatera Dishonored
Dishonored – daty premier:
  • Premiera Dishonored: 9 października 2012 r.
  • Premiera Dishonored: The Knife of Dunwall: 16 kwietnia 2013 r.
  • Premiera Dishonored: The Brigmore Witches: 13 sierpnia 2013 r.
  • Premiera Dishonored: Game of the Year Edition: 8 października 2013 r.

Dishonored: Game of the Year Edition stało się faktem – firma Bethesda zakomunikowała, że kompletne wydanie gry ukaże się w Ameryce Północnej i Europie odpowiednio 8 i 11 października 2013 roku, równo rok po premierze podstawowej wersji. Potwierdziły się tym samym doniesienia z początku bieżącego miesiąca. Z tej okazji opublikowano dobrze prezentującą się okładkę pudełkowego wydania ciepło przyjętego przez branżę miksu skradanki oraz gry akcji.

Tak prezentuje sie okładka pudełkowego wydania Dishonored: GotY - Dishonored: Game of the Year Edition pojawi się w październiku - wiadomość - 2013-09-12
Tak prezentuje sie okładka pudełkowego wydania Dishonored: GotY

W skład zapowiedzianej edycji Dishonored wchodzą podstawowa wersja gry, dwustronny plakat z motywem produkcji studia Arkane oraz cztery rozszerzenia: Void Walker’s Arsenal (paczka dodawana do pre-orderów pierwszego wydania), Dunwally City Trials (tryb wyzwań i dziesięć map), The Knife od Dunwall (pierwszy fabularny dodatek przedstawiający wydarzenia z perspektywy Dauda, antagonisty głównego bohatera podstawki) oraz The Brigmore Witches (kontynuacja i zarazem zwieńczenie historii Dauda). Jak możecie dowiedzieć się z naszej recenzji i poniższego materiału wideo przygotowanego przez ekipę tvgry.pl, fabularne DLC oferują po kilka godzin rozgrywki na przyzwoitym poziomie.

Dishonored: Game of the Year Edition w wersji na PlayStation 3 i Xboksa 360 wyceniono na 39,99 euro (ok. 169 zł), natomiast pecetowcy zapłacą 29,99 euro (ok. 126,5 zł). Niestety, nie znamy jeszcze planów co do wydania edycji w Polsce – pozostaje czekać cierpliwie na stanowisko rodzimego dystrybutora, firmy Cenega. Przypomnijmy, że do tej pory doczekaliśmy się jedynie pudełkowego pakietu złożonego z pierwszych dwóch DLC (Dunwally City Trials oraz The Knife of Dunwall), a wydane w ubiegłym miesiącu ostatnie rozszerzenie do Dishonored jest dostępne tylko w sklepach cyfrowej dystrybucji.