Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 5 lipca 2013, 15:13

Za tydzień premiera pakietu dwóch dodatków DLC do Dishonored w wersji na komputery PC

Dishonored: Dunwall City Trials oraz Dishonored: The Knife of Dunwall to oficjalne rozszerzenia wielokrotnie nagradzanej gry, oferujące nowe wyzwania, rodzaje broni, magiczne moce i zadania fabularne do wykonania.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Za tydzień premiera pakietu dwóch dodatków DLC do Dishonored w wersji na komputery PC - ilustracja #1

ZeniMax® Europe Limited i Cenega z przyjemnością informują o podpisaniu umowy o dystrybucji pakietu dwóch dodatków DLC do gry Dishonored w wersji na komputery PC. Dishonored: Dunwall City Trials oraz Dishonored: The Knife of Dunwall to oficjalne rozszerzenia wielokrotnie nagradzanej gry, oferujące nowe wyzwania, rodzaje broni, magiczne moce i zadania fabularne do wykonania. Pudełko zawierające kartę z kodami do pobrania oba dodatków przez internet oraz instrukcję ich instalacji pojawi się w sklepach 12 lipca. Gracze będą mieli możliwość wyboru między polską (napisy) a oryginalną, angielską wersją językową. Lokalizację gry przygotowała firma QLOC S.A.

Informacje o Dunwall City Trials:

Wkrocz w świat Odmieńca w Dunwall City Trials — pierwszym dodatku do entuzjastycznie przyjętej przez krytyków i graczy gry akcji autorstwa Arkane® Studios. Dodatek ten wystawi Twoje umiejętności walki, skradania się oraz zwinnego poruszania się na prawdziwą próbę. Do swojej dyspozycji będziesz mieć 10 różnorodnych map z wieloma ciekawymi wyzwaniami. Kreatywnie wykorzystuj swoje nadnaturalne zdolności, broń i rozmaite gadżety, aby wyeliminować jak najwięcej wrogów w ograniczonym czasie, pokonywać kolejne fale tallboy’ów, strażników, płaczków i rzezimieszków, albo wykonać imponującą serię zabójstw z góry. Ale to nie wszystko! W Dunwall City Trials znajdziesz też zupełnie nowe osiągnięcia i trofea, a także internetowy ranking wspólny dla wszystkich graczy z całego świata!

Informacje o The Knife of Dunwall:

W dodatku The Knife of Dunwall wcielasz się w rolę Dauda — legendarnego skrytobójcy, który zabił Cesarzową. Drugi dodatek do entuzjastycznie przyjętej przez krytyków i graczy gry akcji autorstwa Arkane® Studios pozwala spojrzeć na świat z perspektywy Dauda, a także skorzystać z jego unikatowych nadnaturalnych zdolności, broni, gadżetów i sprzymierzeńców.

Po zabiciu Cesarzowej, co odcisnęło się trwałym piętnem na obliczu i losach Dunwall, Daud wyrusza na poszukiwania odkupienia. Odmieniec podał skrytobójcy jeden koniec sznurka, ale co znajduje się na drugim? Kim — lub czym — jest Delilah? W towarzystwie Wielorybników, lojalnej grupy najemnych skrytobójców, będziesz przemierzać niedostępne dotąd rejony Dunwall i stawisz czoła zupełnie nowym przeciwnikom. Całkiem nowy arsenał Dauda stanowi doskonałe uzupełnienie systemu gry Dishonored, łączącego dynamiczną walkę, skradanie się i akrobatyczne poruszanie się. Próbując za wszelką cenę nie utracić ostatniej cząstki człowieczeństwa, musisz dokonać wyborów, które ostatecznie zadecydują o Twoim losie.